Fenerbahçe uyanırsa... Başakşehir uyutursa!..

Bizler, bir çok lig mücadelesine; “Sezonun maçı, asrın maçı, yılın maçı” gibi ön yaftalar yapıştırmaya pek meraklıyızdır. Başakşehir-Fenerbahçe maçına da...

Bizler, bir çok lig mücadelesine; “Sezonun maçı, asrın maçı, yılın maçı” gibi ön yaftalar yapıştırmaya pek meraklıyızdır. Başakşehir-Fenerbahçe maçına da, benzer yakıştırmalar yapıldı. 

Lafın gelişi söylenenle, gerçeğin kendisi farklı olsa da; varsayılan hep çelişki konusudur. Kesin kazanacağı söylenenle, kesin kaybedeceği söylenen taraf; genelde aksi çıkmıştır.

Mesela; Başakşehir masada/tasada/kıvançta/her türlü şartta  güle-oynaya kazanır kıvamında görünse de... F.Bahçe, olmadık zamanda olmadık işler yapan deli-dolu tavrını hiçbir zaman bozmadı. Her türlü favorinin favorisini alır, saç-sakal düzenlemesi yapar. Ama ne zaman yapar, orası pek belli değil.

***

Başakşehir, son haftaları seriye bağlayan bir galibiyet s&

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Önce esnettiler... Sonra enfestiler... 26 Mart 2019 | 53 Okunma İyi tabela var.. İyi futbol yok! 23 Mart 2019 | 39 Okunma Dikkat, Arnavutluk keklik takım değil! 20 Mart 2019 | 26 Okunma Mucize değil, direniş ürünü 19 Mart 2019 | 29 Okunma Kör kuyudan şifalı su çıktı! 18 Mart 2019 | 30 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar