Fenerbahçe uyanırsa... Başakşehir uyutursa!..

Bizler, bir çok lig mücadelesine; “Sezonun maçı, asrın maçı, yılın maçı” gibi ön yaftalar yapıştırmaya pek meraklıyızdır. Başakşehir-Fenerbahçe maçına da...

Bizler, bir çok lig mücadelesine; “Sezonun maçı, asrın maçı, yılın maçı” gibi ön yaftalar yapıştırmaya pek meraklıyızdır. Başakşehir-Fenerbahçe maçına da, benzer yakıştırmalar yapıldı. 

Lafın gelişi söylenenle, gerçeğin kendisi farklı olsa da; varsayılan hep çelişki konusudur. Kesin kazanacağı söylenenle, kesin kaybedeceği söylenen taraf; genelde aksi çıkmıştır.

Mesela; Başakşehir masada/tasada/kıvançta/her türlü şartta  güle-oynaya kazanır kıvamında görünse de... F.Bahçe, olmadık zamanda olmadık işler yapan deli-dolu tavrını hiçbir zaman bozmadı. Her türlü favorinin favorisini alır, saç-sakal düzenlemesi yapar. Ama ne zaman yapar, orası pek belli değil.

***

Başakşehir, son haftaları seriye bağlayan bir galibiyet s&

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Olağanüstü bir savunma 15 Ekim 2019 | 108 Okunma Ana yemeğimiz Arnavut ciğeri!.. 12 Ekim 2019 | 60 Okunma Fatih Terim’e dikkate almayacağı nasihatler 08 Ekim 2019 | 120 Okunma Kimlikten kimliğe... Binbir surat maç! 07 Ekim 2019 | 38 Okunma Puan mı kaybettiler.. Puan mı kazandılar? 06 Ekim 2019 | 44 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar