Farka rağmen Antalya iyiydi!

Feghouli’nin golü öncesi, topun nereye gideceği pek belli değildi. Doğukan’a çarpıp ağlara yönelirken, kaleciyi de kontrpiyede bırakmıştı.  İstemeden gole neden olan o Doğukan ki; maçın...

Feghouli’nin golü öncesi, topun nereye gideceği pek belli değildi. Doğukan’a çarpıp ağlara yönelirken, kaleciyi de kontrpiyede bırakmıştı. 

İstemeden gole neden olan o Doğukan ki; maçın başlarında G.Saray kalesi önünde öyle hareketler yapmıştı ki; o beceriler için vallahi Messi olmak gerekirdi. Messi niyetine Mersi dedik.

***

Golde biraz şans faktörü olsa da; maçın genel hakkı olarak, G.Saray şansla öne geçmedi. 1-0’ılık tabela, analarının ak sütü gibi helaldi. Çünkü Antalya’ya karşı yeterli vasıfta hakimiyet kurmuş, gerekli baskı fırsatları bulmuş ve ilk yarıda öne geçmeyi hakedecek bir performans sergilemişti. 

Bu noktada, Antalya kötüydü ya da zayıftı demek de epey haksızlık olur. Çünkü G.Saray’a kaf

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kötü oynarken kazanma kültürü 22 Ekim 2019 | 0 Okunma 39’luk Emre’den, destansı katkılar 21 Ekim 2019 | 61 Okunma Sakatlıklar olsa da bahanesi olamaz!.. 20 Ekim 2019 | 27 Okunma Yedekler ilk onbirde, kazandılar bir de!... 19 Ekim 2019 | 34 Okunma Asker selamı namusumuzdur 17 Ekim 2019 | 40 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar