Farka rağmen Antalya iyiydi!

Feghouli’nin golü öncesi, topun nereye gideceği pek belli değildi. Doğukan’a çarpıp ağlara yönelirken, kaleciyi de kontrpiyede bırakmıştı.  İstemeden gole neden olan o Doğukan ki; maçın...

Feghouli’nin golü öncesi, topun nereye gideceği pek belli değildi. Doğukan’a çarpıp ağlara yönelirken, kaleciyi de kontrpiyede bırakmıştı. 

İstemeden gole neden olan o Doğukan ki; maçın başlarında G.Saray kalesi önünde öyle hareketler yapmıştı ki; o beceriler için vallahi Messi olmak gerekirdi. Messi niyetine Mersi dedik.

***

Golde biraz şans faktörü olsa da; maçın genel hakkı olarak, G.Saray şansla öne geçmedi. 1-0’ılık tabela, analarının ak sütü gibi helaldi. Çünkü Antalya’ya karşı yeterli vasıfta hakimiyet kurmuş, gerekli baskı fırsatları bulmuş ve ilk yarıda öne geçmeyi hakedecek bir performans sergilemişti. 

Bu noktada, Antalya kötüydü ya da zayıftı demek de epey haksızlık olur. Çünkü G.Saray’a kaf

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Dikkat, Arnavutluk keklik takım değil! 20 Mart 2019 | 26 Okunma Mucize değil, direniş ürünü 19 Mart 2019 | 28 Okunma Kör kuyudan şifalı su çıktı! 18 Mart 2019 | 30 Okunma Bitkisel hayattan yaşama dönüş!.. 17 Mart 2019 | 16 Okunma Mehmet Ekici, hataları dikici! 16 Mart 2019 | 34 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar