Farka rağmen Antalya iyiydi!

Feghouli’nin golü öncesi, topun nereye gideceği pek belli değildi. Doğukan’a çarpıp ağlara yönelirken, kaleciyi de kontrpiyede bırakmıştı.  İstemeden gole neden olan o Doğukan ki; maçın...

Feghouli’nin golü öncesi, topun nereye gideceği pek belli değildi. Doğukan’a çarpıp ağlara yönelirken, kaleciyi de kontrpiyede bırakmıştı. 

İstemeden gole neden olan o Doğukan ki; maçın başlarında G.Saray kalesi önünde öyle hareketler yapmıştı ki; o beceriler için vallahi Messi olmak gerekirdi. Messi niyetine Mersi dedik.

***

Golde biraz şans faktörü olsa da; maçın genel hakkı olarak, G.Saray şansla öne geçmedi. 1-0’ılık tabela, analarının ak sütü gibi helaldi. Çünkü Antalya’ya karşı yeterli vasıfta hakimiyet kurmuş, gerekli baskı fırsatları bulmuş ve ilk yarıda öne geçmeyi hakedecek bir performans sergilemişti. 

Bu noktada, Antalya kötüydü ya da zayıftı demek de epey haksızlık olur. Çünkü G.Saray’a kaf

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Gerçek federasyon, UEFA sopası mı? 24 Mayıs 2019 | 39 Okunma İkram penaltısı çileden çıkardı 21 Mayıs 2019 | 222 Okunma Şampiyon olunmaz.. Şampiyon doğulur!.. 20 Mayıs 2019 | 101 Okunma Skorun suçlusu Karius olamaz!.. 19 Mayıs 2019 | 42 Okunma One Day in Europe Avrupa’da Bir Gün 18 Mayıs 2019 | 20 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar