Evdeki hesap, Çarşı’ya uydu

Hakemlere bulaşmak için fırsat kolluyoruz ya, Quaresma’nın pozisyonunu da, tartışmalara meze yapacağız. Kimi “Ayağının rakibin ayağı ile temasını hissettiği an, kendine yere bıraktı”...

Hakemlere bulaşmak için fırsat kolluyoruz ya, Quaresma’nın pozisyonunu da, tartışmalara meze yapacağız. Kimi “Ayağının rakibin ayağı ile temasını hissettiği an, kendine yere bıraktı” diyecek... Kimileri de, “İsla ayak bastı düşürdü” karşılığını verecek.

Bu penaltının doğrusunu ne yazık ki tam ve kesin olarak öğrenemeyeceğiz. Zaten ben de “Acaba hangisi” diye kararsız kaldım. Çoğunluk neye karar verirse, onlardan yana çıkarım. Tek bulduğum çözüm bu!

Maç başladığında, F.bahçe “Rakip ne yapacak, nasıl pozisyon alacak, nasıl oynayacak” hesabını yapmadan; kendi bildiği yoldan gitmeye kararlıydı. Tutuk değil, cevvaldi... Korkulu değil, cesurdu. Tehditkardı... Daha 8’inci dakikada hükümranlığını belgeleyen mazbatayı, Fernandao’nun ayağından aldı.

Ama ne var ki; gol sonrası “Cesuru

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
UEFA bizden yaka silkiyor! 16 Temmuz 2019 | 55 Okunma Yeni F.Bahçe’nin sıkıntıları var 14 Temmuz 2019 | 186 Okunma Büyük golcülerin büyük trajedileri! 12 Temmuz 2019 | 99 Okunma “Aktif Dinlenme” terbiyemiz yok!.. 10 Temmuz 2019 | 82 Okunma Alışmadığımız şeylere alışmak zorundayız! 09 Temmuz 2019 | 46 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar