Erzurumspor, stadı G.Saray’a dar etti!

Maçın daha başında; Marcao çıktığı hava mücadelesinde, topa vuramayıp arkasına kaçırınca... Olanlar oldu. Muhammed hatayı affetmedi! Gerçi bu pozisyondan sonra, Erzurum sıkça aktı...

Maçın daha başında; Marcao çıktığı hava mücadelesinde, topa vuramayıp arkasına kaçırınca... Olanlar oldu. Muhammed hatayı affetmedi!

Gerçi bu pozisyondan sonra, Erzurum sıkça aktı ve başka fırsatlar da buldu. Kimileri; pas vereceği yerde şut atıp ya da şut atacağı yerde pas verince; yanlış tercihler farkın ikiye çıkmasını engelledi. 

Erzurum madem bu kadar (Üstelik G.Saray gibi bir rakibe karşı) etkili olabiliyorsa; küme düşme potasına kadar nasıl indi?

***

G.Saray ilk devrenin sonlarına doğru ilk kez canlanma/hedef belirleme/pozisyona girme becerileri sergilemeye başladı. Ondan önceki dakikalarda biraz savruk, biraz fazla özgüvenli ve motivasyon eksikliği içindeydi. Toparlanıyor derken, devre bitti.

Mitroglou, geçen hafta maçın son saniyelerinde attığı şok golle; hem kendini he

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kulüp yönetiminde “Ağalık” düzeni var 25 Haziran 2019 | 24 Okunma Disneyland sporu değil, akıl sporu!.. 23 Haziran 2019 | 13 Okunma Artık deniz bitti limana dönün!.. 21 Haziran 2019 | 67 Okunma Bakmak başka... Görmek başka... 18 Haziran 2019 | 29 Okunma Transfer işlerini yine son ana bırakmayın!.. 16 Haziran 2019 | 17 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar