En çabuk kirlenen renk, hep beyazdır

Beşiktaş şampiyonluğa giderken, şimdi güme gidiyor. Sonunda ne olacağı, gene de belli değil ama; gidişat kara günlerin habercisi gibi... Aslında haberciye de gerek yok. Kara günlerin tam ortasındalar! Neden bu duruma...

Beşiktaş şampiyonluğa giderken, şimdi güme gidiyor. Sonunda ne olacağı, gene de belli değil ama; gidişat kara günlerin habercisi gibi... Aslında haberciye de gerek yok. Kara günlerin tam ortasındalar!

Neden bu duruma gelindi?

Vida ve Pepe’nin, bu takımın asla değişemez/değiştirilemez ve vazgeçilemez durumuna gelmesi; sorumluluk paylaşamında, onları biraz özensiz olmaya zorladı. Vida bunun farkında...Maç içinde yaptığı bir hata sonrası, kendi kendini iki eliyle birlikte tokatlaması; bir özeleştiri belirtisi oldu. Eskisi gibi değiller.

***

Oğuzhan, Tolgay ve hatta Babel; kariyer grafiklerinde aşağı kayan çizginin ucundalar. Karius da bu yüzden kesiği yedi! Yerine Tolga geçti, “Hay gelmez olaydı” dedirtiyor.

Adriano sakatlığa kurban gitti... Quaresma, tahterevalli gibi bir yukarıda, bir aşağıda... Ne

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Atı alanlar zaten Üsküdar’ı geçmişti 22 Şubat 2019 | 35 Okunma Gelecek bir gün gelecekti, geldi! 19 Şubat 2019 | 114 Okunma Sanat etkinliği: Feghouli resitali 18 Şubat 2019 | 107 Okunma İstekli oynamak bazen yetmiyor! 17 Şubat 2019 | 17 Okunma İkinci yarısıyla tütsülü futbol! 16 Şubat 2019 | 42 Okunma
TÜM YAZILARI