Eleştirilere karşı alıngan olmayın

A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, kazanmanın ve puan cetvelinde iyi bir yer tutmanın keyfini çıkaracağı yerde; Moldova’dan önceki Andorra maçı nedeniyle yapılan eleştirilere, cevap...

A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, kazanmanın ve puan cetvelinde iyi bir yer tutmanın keyfini çıkaracağı yerde; Moldova’dan önceki Andorra maçı nedeniyle yapılan eleştirilere, cevap yetiştirmeye çalıştı.

Ben, 1-0 ve zorla kazandığımız Andorra maçı için; “Utandıran bir durum” diye başlık atmıştım. Şenol hoca buna alınmış, “Biz utanılacak hiçbir şey yapmadık” diye tepki koydu. Hıncal Uluç da aynı gün, “Şenol Güneş’i sevmem, suratsızın biri” diye yazmıştı.

Biraz ağır ve sevimsiz olmuş ama, netice itibariyle duygusunu dürüstçe ifade etmiş... Milli takım hocasını sevmek zorunda değil. Elbette saygı duymak zorunda ama, söz konusu ifadesinde, açık bir hakaret yok. Biraz tahammüllü olmak gerekir.

Andorra gibi bir takıma ancak 89’uncu dakikada gol atan bir takım, elbette eleştir

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
test 31 Aralık 2019 | 109 Okunma Olmaya devlet cihanda, bir nebze tempo gibi!.. 31 Aralık 2019 | 78 Okunma Jailson’un füzesi imdada yetişti!.. 30 Aralık 2019 | 119 Okunma Zoru görünce hepsi şahlandı 29 Aralık 2019 | 62 Okunma Nadir’e kırmızı kart fiyaskosu! 28 Aralık 2019 | 113 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar