Doğu’daki Dadaşlar, bizimdir arkadaşlar!

Erzurumspor, şampiyonluk iddiasındaki G.Saray’ı yenecek bir performans gösterdi. Önemli pozisyonları vardı. Hatta öyle ki; G.Saray daha önce, “Bu maçtaki kadar baskıya maruz kalmamıştı” bile denilebilir....

Erzurumspor, şampiyonluk iddiasındaki G.Saray’ı yenecek bir performans gösterdi. Önemli pozisyonları vardı. Hatta öyle ki; G.Saray daha önce, “Bu maçtaki kadar baskıya maruz kalmamıştı” bile denilebilir. Dadaşlar, Cim-Bom’un canına okudu. Stadı başlarına dar etti.

Ortada böyle bir gerçek varken; dün gazeteleri okuduğumda, Erzurumspor’un becerisini nakledenlerin yok hükmünde olduğunu gördüm. İnsan üzülmüyor, hatta kızmıyor değil... Hak edene hakkını vermek, takdir etmek ve gelecek için onlara moral vermek niye bu kadar zor?

Türk medyasının, 3 büyüklerin haklarını gözetmek, korumak ve sağlama almak için gösterdiği inatçı çaba; temelde basın etiğine uyar mı? 

***

Gazete ve televizyonların “Onların taraftarı çok, beni

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Bakmak başka... Görmek başka... 18 Haziran 2019 | 29 Okunma Transfer işlerini yine son ana bırakmayın!.. 16 Haziran 2019 | 17 Okunma Gördüğün sakallıyı dedeniz sanmayın! 14 Haziran 2019 | 32 Okunma Geç gelen akıl işe yaramadı! 12 Haziran 2019 | 84 Okunma 2-0’ı oluşturan temel nedenler 11 Haziran 2019 | 51 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar