Doğu’daki Dadaşlar, bizimdir arkadaşlar!

Erzurumspor, şampiyonluk iddiasındaki G.Saray’ı yenecek bir performans gösterdi. Önemli pozisyonları vardı. Hatta öyle ki; G.Saray daha önce, “Bu maçtaki kadar baskıya maruz kalmamıştı” bile denilebilir....

Erzurumspor, şampiyonluk iddiasındaki G.Saray’ı yenecek bir performans gösterdi. Önemli pozisyonları vardı. Hatta öyle ki; G.Saray daha önce, “Bu maçtaki kadar baskıya maruz kalmamıştı” bile denilebilir. Dadaşlar, Cim-Bom’un canına okudu. Stadı başlarına dar etti.

Ortada böyle bir gerçek varken; dün gazeteleri okuduğumda, Erzurumspor’un becerisini nakledenlerin yok hükmünde olduğunu gördüm. İnsan üzülmüyor, hatta kızmıyor değil... Hak edene hakkını vermek, takdir etmek ve gelecek için onlara moral vermek niye bu kadar zor?

Türk medyasının, 3 büyüklerin haklarını gözetmek, korumak ve sağlama almak için gösterdiği inatçı çaba; temelde basın etiğine uyar mı? 

***

Gazete ve televizyonların “Onların taraftarı çok, beni

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Maçlar sahada... Skorlar masada.. 10 Aralık 2019 | 80 Okunma Fabrika ayarları neden bozuldu? 09 Aralık 2019 | 95 Okunma Halil Umut Meler, neler yaptı neler? 08 Aralık 2019 | 110 Okunma Mekanın sahibi: Muriç, Yarınların sahibi: Ferdi 07 Aralık 2019 | 54 Okunma Bitmiş Kayseri’ye hükmetmek kolay 03 Aralık 2019 | 58 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar