Devrim, devrildi devrilecek gibi!

Ali Koç’un gelişi, bir devrim niteliği taşıyan hava getirdi ama; ilk faaliyet çabaları, pek de bu yönde bir değişim rüzgarı estirmiyor. Daha çok, açık bir kargaşa durumu var. Durmadan ve birbiri...

Ali Koç’un gelişi, bir devrim niteliği taşıyan hava getirdi ama; ilk faaliyet çabaları, pek de bu yönde bir değişim rüzgarı estirmiyor. Daha çok, açık bir kargaşa durumu var.

Durmadan ve birbiri ardına yabancı hocalarla görüşülüp yeni teknik direktör arayışında bulunulurken, “Eğer yerli hocayla çalışırsak, bu kesinlikle Aykut Kocaman olacak” diyorlardı.

Eğeri-meğeri yok; sen resmen yabancı hoca arıyorsun... Ortalıkta bir sürü isim dolaştı. Biri İstanbul’a kadar geldiği halde, hiçbiri netleşmedi.

Bunlar olurken; ortada sözleşmesi halen yürürlükte olan bir hocaya karşı, bütün bu arayışlar aşağılayıcı bir tavır değil midir? Ben pek etik bulmadım.

Neye karar verdinizse ona göre ve en baştan davranış bütünlüğü sergileseydiniz... Beraber çalışamayacağınız kararını ç

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Gelecek bir gün gelecekti, geldi! 19 Şubat 2019 | 112 Okunma Sanat etkinliği: Feghouli resitali 18 Şubat 2019 | 107 Okunma İstekli oynamak bazen yetmiyor! 17 Şubat 2019 | 17 Okunma İkinci yarısıyla tütsülü futbol! 16 Şubat 2019 | 42 Okunma Kagawa şapkadan tavşan çıkardı gibi 04 Şubat 2019 | 82 Okunma
TÜM YAZILARI