Deli Dumrul ve Don Kişot ikilisi

Lig sıralamasındaki safları, daha da sıklaştırması beklenen Trabzon-F.Bahçe maçı; aksine zirvedeki araya boşluk koydu. Her iki tarafın puan kayıpları, (Şimdi pek farkında değiller ama) ileride...

Lig sıralamasındaki safları, daha da sıklaştırması beklenen Trabzon-F.Bahçe maçı; aksine zirvedeki araya boşluk koydu. Her iki tarafın puan kayıpları, (Şimdi pek farkında değiller ama) ileride başlarına büyük sıkıntı getirecek.

Beraberliğin bu denli risk yüklü olduğu durumda bile; illa da beraberliği kollayacak oyun tarzlarını anlamak mümkün değil. İki hoca da hatalı... O kadar ki; ilk onbirde yeralmayan Valbuena ve Sosa, oyuna girdiklerinde takımlarını ateşleyen tek unsur oldular.

Hocaların ilk onbir için yanlış seçimlerine, doğrudan kırmızı kartlık müdahalelere seyirci kalan hakem de katıldı. Böylece maçın üç etken maddesi; Ali Palabıyık-Aykut Kocaman-Rıza Çalımbay saç ayağı, derbiyi katleden temel unsur oldu.

***

Aykut Kocaman’ın Valbuena’ya karşı takındığı hasmane (Düşmanca) ta

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
UEFA bizden yaka silkiyor! 16 Temmuz 2019 | 56 Okunma Yeni F.Bahçe’nin sıkıntıları var 14 Temmuz 2019 | 186 Okunma Büyük golcülerin büyük trajedileri! 12 Temmuz 2019 | 99 Okunma “Aktif Dinlenme” terbiyemiz yok!.. 10 Temmuz 2019 | 82 Okunma Alışmadığımız şeylere alışmak zorundayız! 09 Temmuz 2019 | 46 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar