Cocu ve F.Bahçe, “Eh işte” kıvamında

Tribün coşkusunun tavan yaptığı maçta, F.Bahçe oyuna tuhaf başladı... Savunma top çıkaramıyor, orta saha ortalığı çekip çeviremiyor, ileride ayağına top alan çarşafa...

Tribün coşkusunun tavan yaptığı maçta, F.Bahçe oyuna tuhaf başladı... Savunma top çıkaramıyor, orta saha ortalığı çekip çeviremiyor, ileride ayağına top alan çarşafa dolanıyordu. Bursa sakin, hatta kendinden emin görünüyordu. İlk atağında golü buldu.

F. Bahçe 5 dakika kadar sonra penaltıyla skoru eşitledi ama; (VAR’a danışıldığı halde), o penaltının veriliş kararına kanım ısınmadı. Çelme mi var, itme mi var; anlamadım. 

***

1-1’den sonraki F.Bahçe silkinişi, kısa bir süre sonra öne geçişi de sağladı. Oyun tempo ve heyecan kazanmakla birlikte, gerilim de yüklendi. Futbolcular arasında sert girişler çoğaldı.

Ayew’in Türkiye’deki daha ilk maçı, hatta daha ilk dakikaları olmasına rağmen; her tartışmanın içinde olması garibime gitti.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
İşler kötüye giderken, geri dönüşle sıyırdılar 25 Ağustos 2019 | 6 Okunma Kolay rakip... Kolay takip... 23 Ağustos 2019 | 54 Okunma Sahanın kurmay futbolcusu: Emre 20 Ağustos 2019 | 88 Okunma Şövalye.. Sör.. Lord.. Alexander Sörloth... 19 Ağustos 2019 | 86 Okunma Anadolu takımları çok can yakacak! 18 Ağustos 2019 | 44 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar