Cocu ve F.Bahçe, “Eh işte” kıvamında

Tribün coşkusunun tavan yaptığı maçta, F.Bahçe oyuna tuhaf başladı... Savunma top çıkaramıyor, orta saha ortalığı çekip çeviremiyor, ileride ayağına top alan çarşafa...

Tribün coşkusunun tavan yaptığı maçta, F.Bahçe oyuna tuhaf başladı... Savunma top çıkaramıyor, orta saha ortalığı çekip çeviremiyor, ileride ayağına top alan çarşafa dolanıyordu. Bursa sakin, hatta kendinden emin görünüyordu. İlk atağında golü buldu.

F. Bahçe 5 dakika kadar sonra penaltıyla skoru eşitledi ama; (VAR’a danışıldığı halde), o penaltının veriliş kararına kanım ısınmadı. Çelme mi var, itme mi var; anlamadım. 

***

1-1’den sonraki F.Bahçe silkinişi, kısa bir süre sonra öne geçişi de sağladı. Oyun tempo ve heyecan kazanmakla birlikte, gerilim de yüklendi. Futbolcular arasında sert girişler çoğaldı.

Ayew’in Türkiye’deki daha ilk maçı, hatta daha ilk dakikaları olmasına rağmen; her tartışmanın içinde olması garibime gitti.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
test 31 Aralık 2019 | 120 Okunma Olmaya devlet cihanda, bir nebze tempo gibi!.. 31 Aralık 2019 | 89 Okunma Jailson’un füzesi imdada yetişti!.. 30 Aralık 2019 | 127 Okunma Zoru görünce hepsi şahlandı 29 Aralık 2019 | 65 Okunma Nadir’e kırmızı kart fiyaskosu! 28 Aralık 2019 | 119 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar