Cenk Tosun ne yapmalı?

Şampiyonlar Ligi’nde oynuyor olmanın ne anlama geldiğini; Şampiyonlar Ligi grup maçlarının en güzel golünü atan Cenk Tosun, 25 milyon euroluk transferiyle çok güzel anlattı. Beşiktaş gruptan elenseydi ya da...

Şampiyonlar Ligi’nde oynuyor olmanın ne anlama geldiğini; Şampiyonlar Ligi grup maçlarının en güzel golünü atan Cenk Tosun, 25 milyon euroluk transferiyle çok güzel anlattı.

Beşiktaş gruptan elenseydi ya da grup elemelerine hiç katılmamış olsaydı, belki yine transfer olurdu ama; kendisi için böyle bir bedel ödeneceğini, rüyasında görse inanmazdı. Zaten böyle bir para olmazdı.

25 milyon euro, Şampiyonlar Ligi kariyeri için verilmiştir. İşte bu yüzden; tüm futbolcular bu ligde mücadele eden takımlarda oynamak ister. Eğer grup maçlarında oynayacak bir takımsanız; klâs bir futbolcuyu transfer etmeniz çok daha kolaylaşır. Cazibe merkezi olursunuz.

***

Cenk Tosun, bu şansını iyi kullandı. Ama işinin artık daha zor olduğunu bilmeli... Çünkü Premier Lig, bizim anladığım

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
UEFA bizden yaka silkiyor! 16 Temmuz 2019 | 57 Okunma Yeni F.Bahçe’nin sıkıntıları var 14 Temmuz 2019 | 186 Okunma Büyük golcülerin büyük trajedileri! 12 Temmuz 2019 | 99 Okunma “Aktif Dinlenme” terbiyemiz yok!.. 10 Temmuz 2019 | 82 Okunma Alışmadığımız şeylere alışmak zorundayız! 09 Temmuz 2019 | 46 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar