Büyük golcülerin büyük trajedileri!

Rize’de bol gol attığı ve iyi oynadığı için, F.Bahçe’ye gelen Vedat Muriç; bilindiği gibi, aslında G.Saray’a gidebilmek için diretiyordu. Hatta Rize’de bir sezon daha kalıp, bonservis bedeli...

Rize’de bol gol attığı ve iyi oynadığı için, F.Bahçe’ye gelen Vedat Muriç; bilindiği gibi, aslında G.Saray’a gidebilmek için diretiyordu. Hatta Rize’de bir sezon daha kalıp, bonservis bedeli olmadan, sarı-kırmızılılara ulaşma hesapları içindeydi. 

Ama F.Bahçe bastırıp alınca; gelmemek için olmadık inat numaraları çeviren adam; bir anda “Çubuklu forma, çocukluğumdan beri rüyalarımı süslüyordu” demeye başladı.

Bu işler böyle... Kimin dalına konarsan, onun şarkısını söylersin.. Anında dönerler.

***

Ayrıca şöyle bir sorun var... Daha önceki kulüplerde parlayan golcüler, üç büyüklere geldiğinde, nedense aynı performansı gösteremiyorlar.

Mesela Vagner Love’u örnek alalım... Alanya’da

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Tası- tarağı toplayalım! 21 Temmuz 2019 | 35 Okunma UEFA bizden yaka silkiyor! 16 Temmuz 2019 | 57 Okunma Yeni F.Bahçe’nin sıkıntıları var 14 Temmuz 2019 | 186 Okunma Büyük golcülerin büyük trajedileri! 12 Temmuz 2019 | 99 Okunma “Aktif Dinlenme” terbiyemiz yok!.. 10 Temmuz 2019 | 82 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar