Büyük golcülerin büyük trajedileri!

Rize’de bol gol attığı ve iyi oynadığı için, F.Bahçe’ye gelen Vedat Muriç; bilindiği gibi, aslında G.Saray’a gidebilmek için diretiyordu. Hatta Rize’de bir sezon daha kalıp, bonservis bedeli...

Rize’de bol gol attığı ve iyi oynadığı için, F.Bahçe’ye gelen Vedat Muriç; bilindiği gibi, aslında G.Saray’a gidebilmek için diretiyordu. Hatta Rize’de bir sezon daha kalıp, bonservis bedeli olmadan, sarı-kırmızılılara ulaşma hesapları içindeydi. 

Ama F.Bahçe bastırıp alınca; gelmemek için olmadık inat numaraları çeviren adam; bir anda “Çubuklu forma, çocukluğumdan beri rüyalarımı süslüyordu” demeye başladı.

Bu işler böyle... Kimin dalına konarsan, onun şarkısını söylersin.. Anında dönerler.

***

Ayrıca şöyle bir sorun var... Daha önceki kulüplerde parlayan golcüler, üç büyüklere geldiğinde, nedense aynı performansı gösteremiyorlar.

Mesela Vagner Love’u örnek alalım... Alanya’da

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Asker selamı namusumuzdur 17 Ekim 2019 | 40 Okunma Olağanüstü bir savunma 15 Ekim 2019 | 109 Okunma Ana yemeğimiz Arnavut ciğeri!.. 12 Ekim 2019 | 60 Okunma Fatih Terim’e dikkate almayacağı nasihatler 08 Ekim 2019 | 120 Okunma Kimlikten kimliğe... Binbir surat maç! 07 Ekim 2019 | 38 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar