Bitkisel hayattan yaşama dönüş!..

Dün geceki maç; bir gün önceki F.Bahçe-Sivas  mücadelesi gibi başladı. Zaman geçiyor, ama evsahibi takım bir türlü atak yapamıyor, pozisyon bulamıyor ve gol fırsatları yaratamıyordu. Benzetme...

Dün geceki maç; bir gün önceki F.Bahçe-Sivas  mücadelesi gibi başladı. Zaman geçiyor, ama evsahibi takım bir türlü atak yapamıyor, pozisyon bulamıyor ve gol fırsatları yaratamıyordu. Benzetme yaptığımız maçta Sivas gole yaklaşmış, dün gece de Göztepe Karius’la karşı karşıya kalmıştı. Yani iki maç, sanki birbirinin kopyası gibiydi.

Aslına bakarsanız, Beşiktaş (Tıpkı F.Bahçe gibi) bol pas yapıyormuş görünse de; sonuçta bir şey çıkmadığı için, havanda su dövüyordu. Buna futbol denmez, denemez!

***

Adriano gibi kritik bir oyuncunun, daha 8’inci dakikada sakatlanıp çıkmak zorunda kalması; elbette önemli bir handikaptır. Şüphesiz hocanın planlarını bozar... Ama Beşiktaş gibi bir takım, sırf bu nedene dayanarak mazeret üretemez.

İnanamıyo

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Olağanüstü bir savunma 15 Ekim 2019 | 108 Okunma Ana yemeğimiz Arnavut ciğeri!.. 12 Ekim 2019 | 60 Okunma Fatih Terim’e dikkate almayacağı nasihatler 08 Ekim 2019 | 120 Okunma Kimlikten kimliğe... Binbir surat maç! 07 Ekim 2019 | 38 Okunma Puan mı kaybettiler.. Puan mı kazandılar? 06 Ekim 2019 | 44 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar