Beşiktaş kayıpta... F.Bahçe kazandı!

Herkesin merakla ve dört gözle beklediği, adı büyük kendi bücür F.Bahçe-Beşiktaş derbisi; hayal kırıklığının çok ötesinde, olumsuz bir etki bıraktı. Kimse...

Herkesin merakla ve dört gözle beklediği, adı büyük kendi bücür F.Bahçe-Beşiktaş derbisi; hayal kırıklığının çok ötesinde, olumsuz bir etki bıraktı. Kimse beğenmedi.

Doğrudur... Ama doğru olan bir başka şey var. O da, F.Bahçe’nin bu sezon oynadığı tüm maçlardan çok daha fazla bir istek ve kendini ispat çabası içinde olmasıydı. Gerçi istekli oluşu, kaliteli futbola herhangi bir önemli katkı sağlamadı ama; kendi makus talihine bir başkaldırışı da görmedik değil. 

Beşiktaş bile, rakibinin muhtemel bir isyan ihtimalini hesaba katmış olmalı ki; son 5 resmi maçında 4 yenilgi alan F.Bahçe’den (vallahi de billahi de) resmen korktu. Hadi terbiyeli davranıp korktu demeyelim de, ürktü diyelim.

Gerçekten de öyle... Siyah-Beyazlılar, olası bir direniş/diriliş/dönüş ihtimalini, çok ciddiy

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kolay rakip... Kolay takip... 23 Ağustos 2019 | 54 Okunma Sahanın kurmay futbolcusu: Emre 20 Ağustos 2019 | 88 Okunma Şövalye.. Sör.. Lord.. Alexander Sörloth... 19 Ağustos 2019 | 86 Okunma Anadolu takımları çok can yakacak! 18 Ağustos 2019 | 44 Okunma G.Saray’a göre lig başlamadı! 17 Ağustos 2019 | 47 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar