Beşiktaş insan avına çıkmasın!

Kaybedilen maçtan sonra, Fikret Orman’ın (Hakemle ilgili olarak) yaptığı çok sert açıklamalar; somut verilere dayanmıyordu. Dünyanın hiçbir ülkesinde, yanlış verilen bir tac kararının “Vahim...

Kaybedilen maçtan sonra, Fikret Orman’ın (Hakemle ilgili olarak) yaptığı çok sert açıklamalar; somut verilere dayanmıyordu. Dünyanın hiçbir ülkesinde, yanlış verilen bir tac kararının “Vahim hata” olarak kabul edilmesi mümkün değildir.

Aslında Beşiktaş, ikinci golü de bir tac atışının sonrasında yedi... Bu kez hakemin hiçbir kusuru yoktu, o konum için kendilerini niye suçlamıyorlar? 

***

Evet, ben de maç yazımda; gecenin kırlma noktası olan tac  için, “Yanlış karar” demiştim. Ama açık söyleyeyim, onda da çok emin değilim... Top, Caner’in ayağına çarpmış olabilir.

Temas ettiği ya da etmediği tartışılabilecek ortada bir tac için, bütün ülkeyi ayağa kaldırmak; adil değildir.

Zaten Fikrat Orman, kendini h

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
UEFA bizden yaka silkiyor! 16 Temmuz 2019 | 56 Okunma Yeni F.Bahçe’nin sıkıntıları var 14 Temmuz 2019 | 186 Okunma Büyük golcülerin büyük trajedileri! 12 Temmuz 2019 | 99 Okunma “Aktif Dinlenme” terbiyemiz yok!.. 10 Temmuz 2019 | 82 Okunma Alışmadığımız şeylere alışmak zorundayız! 09 Temmuz 2019 | 46 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar