Beş golün değil, asaletin rövanşı

Bayern Münih kulübünün ne denli büyük olduğunu anlamamız için, bizi 5-0 yenmesi gerekmiyor... Alman teknik direktör ve futbolcularının, bu maçın öncesinde ve sonrasındaki konuşma üslupları;...

Bayern Münih kulübünün ne denli büyük olduğunu anlamamız için, bizi 5-0 yenmesi gerekmiyor... Alman teknik direktör ve futbolcularının, bu maçın öncesinde ve sonrasındaki konuşma üslupları; büyük olmadan önce soylu olmak gerektiğini belgeledi.

Hepsi Beşiktaş’a karşı son derece nazik ve rakibini öven bir incelikteydi. İsteselerdi, hava atmak için 50 tane sebebe sahiptiler. Ama alçakgönüllülüğü bir an olsun bırakmadılar.

Jupp Heynckes, 5-0 gibi ağır bir sonuçla kaybettiğimiz maçtan sonra bile; Beşiktaş’ı ve Şenol Güneş’i övmeyi elden bırakmadı. Sonucun ağırlığını, Vida’nın daha 16. dakikada kırmızı kart görmesine bağladı. Bayern Münih’li futbolcular da benzer şeyler söyledi.

Ağır skor karşısında; Türk halkının daha fazla üzülmemesi için; b&uuml

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
UEFA bizden yaka silkiyor! 16 Temmuz 2019 | 56 Okunma Yeni F.Bahçe’nin sıkıntıları var 14 Temmuz 2019 | 186 Okunma Büyük golcülerin büyük trajedileri! 12 Temmuz 2019 | 99 Okunma “Aktif Dinlenme” terbiyemiz yok!.. 10 Temmuz 2019 | 82 Okunma Alışmadığımız şeylere alışmak zorundayız! 09 Temmuz 2019 | 46 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar