Milleti birleştiren, Batı’yı telaşlandıran Harekât

Bugün, Barış Pınarı Harekâtının 6.günü. Planlanandan daha hızlı bir şekilde ilerliyor Türk ordusu. Resulayn PKK/PYD’den kurtarıldı ve Tel Abyat’a girildi. Terör yuvaları bir bir temizleniyor. Bu...

Bugün, Barış Pınarı Harekâtının 6.günü. Planlanandan daha hızlı bir şekilde ilerliyor Türk ordusu. Resulayn PKK/PYD’den kurtarıldı ve Tel Abyat’a girildi. Terör yuvaları bir bir temizleniyor. Bu harekât bölgemizin ve ülkemizin kaderini değiştirecek, hatta dünya çapında etkileri olacak.

MEHMETÇİK MİLLETİ BİRLEŞTİRİYOR

Türkiye’nin başlattığı bu harekât milleti birleştirdi. Emperyalizme karşı Vatan Savaşında yeni bir süreç başlattı. Terör örgütü sevicilerine artık Türkiye’de yer olmayacaktır. Atlantikçi çevrelerin etkisindeki insanlarımız uyanacak ve Türkiye cephesine yönelecektir. Bu kadar önemli bir harekâttır bu; Mehmetçik kanı canı pahasına vatanı savunacak ve milleti birleştirecektir.

BÖLGENİN JEOPOLİTİĞİ DEĞİŞECEK

Gerek Türkiye ve bölge ülkeleri gerekse dünya açısından jeopolitik sonuçları olacak ve son yıllarda oluşmaya başlayan yeni dünya çerçevesinde her alanda saflar giderek daha da belirginleşecektir. ABD’nin tek kutuplu dünyası tarih oluyor. Asya’dan yükselen uygarlık çok kutuplu bir dünyanın yolunu açıyor. Kendi içinde kanlı bıçaklı olan Batı ülkeleri Yeni Dünya’nın yörüngesine girmenin sancılarını yaşıyorlar. 
ABD bölgemizde kaybetti. Avrupa ülkeleri büyük bir şaşkınlık içindeler. Milleti arkasına alarak, Türk Silahlı Kuvvetlerimiz, silahla yetmiş yıllık Atlantik esaretinden kurtulmanın kapısını açıyor. 
Artık ABD, bölgemizde kendine çeki düzen vermek zorunda. Bölgede İsrail dışındaki kara gücü PKK/YPG de Mehmetçiğin darbesiyle yenilecek. Dün (Sevr Antlaşması) ülkemizde ve bölgemizde Fransız ve İngiliz emperyalistlerinin kurmak istedikleri sözüm ona “Ermenistan” ve “Kürdistan” planları ve bugün ABD’nin BOP planları ile oluşturulmak istenen  “Kürdistan” ve “İkinci İsrail” dediğimiz bu kukla devleti Akdeniz’e bağlayan Amerikan-İsrail koridoru, Türk Silahlı Kuvvetlerimiz tarafından bozularak tarihin çöp tenekesine atılacaktır.

ABD İLE BİRLİKTE FRANSA DA YENİLDİ

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Fransa’ya Anglosakson darbe 20 Eylül 2021 | 223 Okunma Çavuşoğlu’nun çelişkili Suriye politikası 13 Eylül 2021 | 150 Okunma ABD’de Biden senaryoları 30 Ağustos 2021 | 98 Okunma Asya’da ABD hegemonyasının sonu 23 Ağustos 2021 | 144 Okunma Türkiye’nin Afrika atağı Fransa’yı endişelendiriyor 09 Ağustos 2021 | 400 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar