Platin Saçlara, Felsefeye ve Sarhoş Sürücülere Dair

Platin renk saçları olan Bilecik Belediye başkan vekilinin görünüşü sosyal medyada çok konuşuldu. Belediye başkan vekilinin fotoğrafı, başörtülü bir siyasinin fotoğrafıyla yan yana...

Platin renk saçları olan Bilecik Belediye başkan vekilinin görünüşü sosyal medyada çok konuşuldu. Belediye başkan vekilinin fotoğrafı, başörtülü bir siyasinin fotoğrafıyla yan yana paylaşıldı. Tabii ki başörtülü olanı tahkir etmek için.

Ve şöyle söylendi: “Senelerdir bunları görmekten gına gelmişti (Başörtülü hanımefendi kastediliyor). Ne kadar harika bir görüntü (Başkan vekili hanımefendi kastediliyor) Tam bir First lady… ”

Kimileri de hanımefendinin “Başkan” olması gerektiğini bile söyledi. Eş seçerken bile bir yığın kıstas dikkate alınıyorken bizim sekülerler saçla iktifa edecek haldeler.Bu kadar yüzeysel, bu kadar basitler! Gerçi tuvalet terliğindense platin saç daha cazip gelmiş olabilir birilerine.  

Türkiye’de siyaset bu kadar kolay işte. Platin saçlarınızla herkesin iki tur önünde başlayabiliyorsunuz yarışa. Kalabalık platin saçlarınızla, dizilerden aparılmış duruşunuzla büyülenmeye dünden hazır! Proje falan soran da olmuyor nasılsa!  

Kemalistlerin akılları gözlerindedir.

Onlar için medeni olmanın standardı Batılı gibi...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
“Solcusuna Kuş Tüyü, Sağcısına Falaka” 24 Mart 2023 | 199 Okunma Kongre Tamam Batı’ya Selam 21 Mart 2023 | 80 Okunma İttifaklar ve HÜDA PAR 17 Mart 2023 | 174 Okunma Altını Çizdiğim Satırlar 14 Mart 2023 | 110 Okunma Cemaatlere Özür Borçlusunuz! 10 Mart 2023 | 353 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar