Çocuğun Fiziksel ve Siyasal İstismarı!

Altı yaşındaki bir çocuğun evlendirildiği “iddiası” üzerine kadrolu din düşmanları, bordrolu Müslüman hasımları, gizli gavurlar çöreklendikleri yerden çıkarak, zehir saçmaya...

Altı yaşındaki bir çocuğun evlendirildiği “iddiası” üzerine kadrolu din düşmanları, bordrolu Müslüman hasımları, gizli gavurlar çöreklendikleri yerden çıkarak, zehir saçmaya başladır.

Hep böyledir zaten. Bu zevatın hayatı “pusuda” geçer. Saldırmak için bir bahane kollar, bahane bulamazlarsa onu kendi elleriyle icat ederler. Tıpkı bu olayda olduğu gibi.


90’lı yıllarda, ilk gençliğimin önemli bir kısmını Fatih’te geçirdim. Türkiye’deki Müslüman dernek ve vakıfların ciddi bir kısmını son 25 yıllık hikayeleri ile az çok bilirim. Bugüne kadar “altı yaşında gelin” gibi bir saçmalık ne gördüm ne de duydum. Herhangi bir delilim olmamakla birlikte, benim şahsi kanaatim böyle bir şeyin gerçek olamayacağı yönünde. Tabii bu sadece bir kanaat.
Bununla birlikte, altı yaşındaki kızını birine peşkeş çekecek tıynette birileri olabilir mi? Olmamasını umut ederim, ama olabilir. Bu mümkün… İnancım odur ki insan süfli ya da ulvi her şeyi yapabilecek istidatta bir varlıktır. Nitekim, kendi kızını iğfal etmek gibi cürümlerin en alçağını işleyen haysiyetsizler gördük haber bültenlerinde.
Burada bizim kanaatimizin bir önemi yok tabii ki. İş zaten mahkemeye intikal etmiş...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
6’lı Masa, Meslek Liseleri ve İmamoğlu 27 Ocak 2023 | 415 Okunma Kur’an Yakmak ve Baykar Düşmanlığı 24 Ocak 2023 | 275 Okunma Şahane Hayat ve Başkalarının Masalları 20 Ocak 2023 | 77 Okunma Altın Küre Ödülleri ve Ölüme Rağmen Yaşamak 17 Ocak 2023 | 67 Okunma Toplum Gerçeği Değilmiş Rahat Olabilirsiniz! 13 Ocak 2023 | 71 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar