Hakem skora tesir etmedi!

Trabzonspor-Galatasaray maçında hakem ve VAR sonuca tesir edecek bir hata yapmadılar. Abdullah Avcı ve Okan Buruk, takımlarını sadece futbol oynamak için sahaya sürmüştü. Futbolcular da hakemlerin işini...

Trabzonspor-Galatasaray maçında hakem ve VAR sonuca tesir edecek bir hata yapmadılar.
Abdullah Avcı ve Okan Buruk, takımlarını sadece futbol oynamak için sahaya sürmüştü. Futbolcular da hakemlerin işini zorlaştırmadılar.
Ali Palabıyık da çok koşarak pozisyonlara yakın olmaya çalıştı. Gösterdiği sarı kartların bir çoğunda haklıydı. Ancak 21. dakikada Trezeguet’ye ve 64’te Eren’e gösterdiği sarı kartlar ağırdı.
61’de Bartra’nın ayağına basılmasını ise atladı. Bazı mücadelelerde hatalı düdükler de çaldı. Neyse ki bunlar maçın sonucuna tesir etmedi.
Abdullah Hoca’nın alışkın olmadığımız şekilde su molası boyunca futbolcularına taktik vermek yerine, hakeme itiraz etmesi ise enteresandı.
8 Mart mağduru hakemlerin hemen toparlanması da kolay değil. Ali...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Sınıfı geçti! 03 Ekim 2022 | 80 Okunma Hakem skora tesir etmedi! 29 Ağustos 2022 | 22 Okunma Arda Kardeşler durumu idare etti! 09 Mayıs 2022 | 52 Okunma Hakemden üç hata! 11 Nisan 2022 | 97 Okunma Düdüklerinde standart yoktu! 15 Mart 2022 | 169 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar