Yeniçağ’ın “Milli Görüş gömleği/Şeriat” düşmanlığı ve SP’nin çıkmazı!

 28 Şubat darbecileri hakkındaki mahkumiyet kararları kesinleştikten sonra, o dönemin burnundan kıl aldırmayan generalleri, şimdi birer ikişer cezaevine girmeye başladılar..Bir dönem, iki kelime kapabilmek için saatlerce...

 

28 Şubat darbecileri hakkındaki mahkumiyet kararları kesinleştikten sonra, o dönemin burnundan kıl aldırmayan generalleri, şimdi birer ikişer cezaevine girmeye başladılar..

Bir dönem, iki kelime kapabilmek için saatlerce ağzına bakılan o generallerin, şimdi cezaevine girmeleri, bir haber değil mi?

Haber..

28 Şubat’ın mağduru olsanız da haber..

28 Şubat’ta “Yaşanılanlar beni ilgilendirmez” diyerek, olayları pencereden seyretmiş olsanız da, şimdi darbecilerin cezaevine girmesi haber..

Bakıyorsunuz yazılı medyaya.

Bakıyorsunuz internet sitelerine. Televizyonlara..

Bu önemli haberi, ısrarla görmeyenler var..

Görmeyen veya görmüş olsa bile, minnacık bir haberle yetinenler var..

Acaba niye?

Hâlâ birilerinden korkanlar mı var?

Kurulan ittifakların bozulmasından çekinenler mi var?

En ağırıma gidenden başlayayım..

Necmettin Erbakan Hoca’ya en adice saldırıları yapan 28 Şubatçıların tepesindeki isimler, önceki gün cezaevine konulmaya başlanmış.

Dünkü nüshasında, Milli Gazete, bu haberi, Erbakan Hocamızın tanımlamasıyla söyleyelim: “kibrit kutusu”ndan daha küçük görmüşler..

Niye ki acaba?

Milil Gazete, 28 Şubat darbecilerinin cezaevine girmesinden rahatsız mı?

Yoksa..

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Toplumu kim geriyor, bir daha söyler misin, Kemal bey! 17 Ekim 2021 | 106 Okunma “Elektrik, doğalgaz, akaryakıt, her şey % 40 zamlandı” mı? 16 Ekim 2021 | 2.332 Okunma “Siyasi suikast” diyordu, “tehdit”le işe başladı! 15 Ekim 2021 | 979 Okunma Çocuk tecavüzcülerini mahkemede Diyanet Başkanı mı, avukatlar mı savunuyor? 14 Ekim 2021 | 2.083 Okunma Bak sen, “siyasi cinayet”ten bahseden, PKK’lıları arkadaş görene! 13 Ekim 2021 | 2.038 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar