Yarım asırlık sorunlar çözülüyor, sırada medyadaki hainler var!

“Yarım asırlık sorunlar” derken, abartmıyorum.. Bir FETÖ sorunu, üç-beş yıllık bir sorun muydu? 1980 darbesinin hemen ardından, Ege Sıkıyönetim Komutanlığı tarafından gözaltına alınan, Deniz Kuvvetleri Komutanı’nın devreye girmesi bile yetmeyince...

“Yarım asırlık sorunlar” derken, abartmıyorum..

Bir FETÖ sorunu, üç-beş yıllık bir sorun muydu?

1980 darbesinin hemen ardından, Ege Sıkıyönetim Komutanlığı tarafından gözaltına alınan, Deniz Kuvvetleri Komutanı’nın devreye girmesi bile yetmeyince, darbe sonrası kendisini devlet başkanı ilan eden Kenan Evren’in telefonu ile serbest bırakılan bir Fetullah Gülen’in, CIA işbirliği ile kurduğu yapıdan bahsediyoruz..

Kılcal damarlara kadar sızan, nereden baksanız yarım asırlık bir örgütün, büyük oranda devletten tasfiyesi sağlandı mı?

Artık bugün itibari ile, “Bu memur kılıklı adam; şu memura kumpas kurup, tutuklatacak, ardından onun makamına kendi ekibinden adamı yerleştirecek” muhabbetleri yapılıyor mu?

Yüz binlerce kişinin katıldığı imtihanlarda, soruların çalındığı, bir derin yapının elemanlarına soruların verildiğine yönelik bırakın somut bilgileri, küçücük bir iddianın bile dillendirildiğini duyuyor musunuz?

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
SP, İP, DEVA ve Gelecek ne diyor bu işe? 29 Ekim 2020 | 694 Okunma Mevlid gecesinde hangi yüzle kıyama duracaksınız? 28 Ekim 2020 | 1.808 Okunma E-duruşmaya karşı çıkan çağdaş laik yobazlar! 27 Ekim 2020 | 1.238 Okunma Cumhuriyet, Sözcü, odatv, t24, abc, haber sol, ABD’cilikte yarışıyor! 26 Ekim 2020 | 1.997 Okunma Babacan politikası: Cemevine destek, camilere köstek! 25 Ekim 2020 | 935 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar