Üfleyen FETÖ.. Seslendiren Kemal.. Senaryo 2014’ün aynısı!

Yeni Akit Gazetesi Yazarı Ali Karahasanoğlu'nun bugünkü (25.05.2022)'' Üfleyen FETÖ.. Seslendiren Kemal.. Senaryo 2014’ün aynısı!'' başlıklı yazısı.

Bülent Arınç bize “kavl-i leyyin ile konuşunuz” tavsiyesi yaparken..

“Millet İttifakı”na “zillet” dememizi yasaklarken..

CHP Genel Başkanının, dindar insanlara yaptığı en iğrenç iftiralardan bir tanesini tekrar tekrar dillendirdiğinde, “Bunu da söylememek gerekirdi” demez iken..

Ve sonuçta, Bülent Arınç’dan cesaret almış olmalı ki, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, dünkü grup toplantısında, eski yıllarda da dile getirdiği ama iftira olduğu tescillenen bir FETÖ üflemesini, tekrar dillendirdi..

Bakmayın siz, bu CHP’lilerin, “Bizim hayatımız FETÖ ile mücadelede geçti” palavralarına..

İşte somut örnek..

Bu ülkenin o tarihdeki Başbakanı Tayyip Erdoğan, meydan meydan dolaşıp, FETÖ’nün nasıl alçak bir örgüt olduğunu halka anlatıyor..

“Bunlar haşhaşi” diyor..

 Ülkenin başbakanının, bu sözleri meydanlarda yüz binlerce insanın huzurunda canlı olarak dillendirdiği günlerde, Kemal Kılıçdaroğlu FETÖ’nün Samanyoluhaber’ine çıkıyor..

Şimdi ABD’de kaçak yaşayan FETÖ’cü Abdullah Abdülkadiroğlu’nun karşısına geçiyor..

Önce.. 

“Suriye’ye girecek. Seçim öncesinde Türkiye’yi savaşa sokacak..” diyor..

Karşısındaki FETÖ’cü bile, ya şaşırıyor..

Ya da önceden sözleşmişler, şaşırmış rolü yapıyor..

“Tahmin mi yoksa duyumlar mı var?” diye soruyor.

Tıpkı bugünlerde, “SADAT askeri eğitim yapıyor. Kamplar var. Siyasi suikastler yaşanabilir” iftirasında kendisine “Elinizde belge bilgi var mı?” diye sorulduğunda, verdiği cevaptaki gibi, “Duyumlar var” diyor..

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Bir hafta önce FETÖ sanığı, bir hafta sonra FETÖ mağduru ile! 07 Temmuz 2022 | 12 Okunma Bülent Arınç, hakim katilinin ismi verilen salonda konuştu! 06 Temmuz 2022 | 4.232 Okunma Madımak’ta başka, Başbağlar’da başka hukuk anlayışı! 05 Temmuz 2022 | 718 Okunma Madımak dosyası yeniden açılsın, gerçek katiller açıklansın! 04 Temmuz 2022 | 2.288 Okunma Madımak-Başbağlar ve Gergerlioğlu için bir test! 03 Temmuz 2022 | 1.500 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar