Topbaş hocamızı reddedip, Lenin’i öven hokkabazlar!

Halkının büyük çoğunluğu Müslüman olan Türkiye’de, Diyanet İşleri Başkanlığı, gençleri dini hassasiyetler konusunda motive etmek için, yarışma düzenlemiş.Yarışma...

Halkının büyük çoğunluğu Müslüman olan Türkiye’de, Diyanet İşleri Başkanlığı, gençleri dini hassasiyetler konusunda motive etmek için, yarışma düzenlemiş.

Yarışma konusu, Diyanet İşleri Başkanlığı yayınlarından “Dinim İslâm Temel Bilgiler”, “Mukaddes Miras Kudüs” ve “İslam İlmihali” kitaplarının içeriklerinden oluşuyor.

Yarışmada ödül olarak da, başarılı olanların umre ziyaretine götürülmeleri vaad edilmiş..

Bir Müslüman, bu yarışmadan ve ödülden sıkıntı duyar mı?

Bırakın Müslümanları, Müslümanların çoğunlukta olduğu bir ülkede yaşayan herhangi bir inançtaki insan dahi, bu yarışmadan ve ödülden rahatsızlık duymaması gerekir..

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
İP’liler istifa edip HDP’lilerle birlik oluyor! 21 Şubat 2024 | 2.947 Okunma Harbiyeli değilim ama, bize İHL’de böyle öğrettiler! 20 Şubat 2024 | 1.787 Okunma “Üst düzey askeri yetkili”den, “üst düzey üye”ye! 19 Şubat 2024 | 2.568 Okunma Saadet Partili Birol Aydın’a hodri meydan! 18 Şubat 2024 | 1.762 Okunma Yasakçı baro başkanı, İBB için de suç duyurusu yapsa ya! 17 Şubat 2024 | 1.090 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar