Tehditler, şantajlar gırla! Masayı kim dağıtmış olur?

Yeni Akit Gazetesi Yazarı Ali Karahasanoğlu'nun bugünkü (06.02.2022)'' Tehditler, şantajlar gırla! Masayı kim dağıtmış olur?'' başlıklı yazısı.

 Yıllardır yazıyoruz. Aylardır hatırlatıyoruz. 

“Arkadaşlar sizler birbirinizi ‘faşist’, ‘komünist’ olarak niteleyen partilersiniz.. Sizler birbirinizi, ‘Atatürk düşmanı, yobaz, gerici’ ve ‘solcu ateist, din düşmanı’ olarak niteleyen partilersiniz.. Sizler birbirinizi, ‘Yüce Divan’a yollayacağız. Telekom yolsuzluğu cumhuriyet tarihinin en büyük yolsuzluğudur’ ve ‘CHP’lilerden ne köy olur ne kasaba.. Allah milleti bu adamların eline düşürmesin’ diye suçlayan partilersiniz.. Sizler bir arada olamazsınız..” dedik..

Hatta..

Masanın altındaki gizli ortağı da dikkate alarak, “Siz birbirinizi ‘terörist’ ve ‘eli kanlı derin devletin elemanları’ olarak suçlayan insanlarsınız. Siz nasıl yan yana gelebilirsiniz!” dedik.. 

“Hayır” dediler..

“Biz Erdoğan’ı indirme yolunda, birbirimize ettiğimiz her hakareti kabulleniriz. Kırmızı çizgilerimizin hepsini rafa kaldırırız. Dindar olanımız dini bir kenara koyar. Ateist olanımız, ateizmi bir kenara koyar.. Ülkücü olanımız ülkücülüğünü, Leninist olanımız da Leninizmi bir kenara koyar.. Tek hedef var, Milli Görüş Lideri Erbakan Hoca’nın hayatını adadığı ilkeleri bir bir gerçekleştiren Erdoğan’ı indirmek. Bunun için PKK’nın ne önemi var? Faili meçhullerin ne önemi var? Dinin ne önemi var? Ateizmin ne önemi var?” dediler ve..

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Meral; serseri kurşundan değil, milletin tokadından kork! 02 Nisan 2023 | 676 Okunma Savcı Cihaner’in yoldaşlarından teröristlere “Kutup-ışık” güzellemesi 01 Nisan 2023 | 909 Okunma Hiranur’un tepesine vurulan iş makinesinin kırıcısı! 31 Mart 2023 | 5.252 Okunma “Odun da olsa seçeriz”in İP’teki hukukçu versiyonu: “İsim önemli değil!” 30 Mart 2023 | 1.463 Okunma “5’li çete” dediler, taziyeleri topladılar! 29 Mart 2023 | 2.272 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar