SP’nin ortağı CHP’de, kandil gecesi rakı içip “Rabbim kabul etsin” söylemi!

Yeni Akit Gazetesi Yazarı Ali Karahasanoğlu’nun bugünkü (01.05.2022)''SP’nin ortağı CHP’de, kandil gecesi rakı içip “Rabbim kabul etsin” söylemi!’’ başlıklı yazısı.

Pegasus çalışanlarının, Kadir gecesi içki içip, fotoğraf çektirip, bir de ahlaksızca “Rabbim Kabul etsin” yazarak o fotoğrafı paylaşmaları hemen tüm internet sitelerinde eleştiri konusu oldu..

Ama, paylaşımı yapan densizin avukatı Kerem Donat, CHP’nin yayın organı Cumhuriyet’e şu açıklamayı yaptı:

“Yeni Akit Gazetesi, müvekkilimin de aralarında bulunduğu 8 kişiyi hedef gösterdi.” 

Haberi okuyunca..

“Hoşgeldin Ali dayı” dedim, kendi kendime..

28 Şubat’ta bol bol dinliyorduk böyle tehdit imalı, “Akit hedef gösterdi.. Açarız davayı, çektiririz çileyi” şantajlarını..

Merak ettim..

“Bir tanışıklığımız var mı Kerem Donat ile” diye..

Varmış..

İslam’a hakaret için, şimdi Pegasus çalışanı avukatlığını üstlenip, “Özgürlük. Nerdesin özgürlük” diye kollarını açarak, Cumhuriyet’in haberine konan avukat..

Akit TV’nin bir KJ’sindeki maddi hata üzerinden, hemen mahkemeye koşmuş, “Cezalandırın bu Akit TV”yi diyerek, dilekçe vermiş..

Şimdi bu avukat, özgürlükçü mü? 

Yasakçı mı?

Atatürk söz konusu ise, yasakçı..

İslam dini söz konusu ise, “İstediğiniz hakareti edin, hem fikri planda, hem de mesleki avukatlık anlamında yanınızdayım” diyor..

Olay bununla sınırlı olsa iyi..

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kim kimden çalmış, bir daha söyler misin Kemal Bey? 18 Mayıs 2022 | 9 Okunma Sessiz istila: Ahmet’ler, Mehmet’ler; Solomon, Leon.. Ayşe’ler nasıl Lora oldu? 17 Mayıs 2022 | 1.945 Okunma İsveç ve Finlandiya itirazımızı, muhalefet acaba hayal edebilir miydi? 16 Mayıs 2022 | 1.470 Okunma Kılıçdaroğlu SADAT’ın değil, HDP’nin kapısına gitmeliydi! 15 Mayıs 2022 | 793 Okunma Vah vah, Canan’ın eşi ile domuz yemesi yasaklanmış! 14 Mayıs 2022 | 2.099 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar