Saadet Partili Birol Aydın’a hodri meydan!

Saadet Partisi, kendisini Milli Görüş çizgisinin yegane temsilcisi olarak tanıtıyor..Oysa AK Parti de bugün artık, Erbakan Hoca’nın yolundan gittiğini açıkça kabul ediyor, hatta hayata geçirdiği icraat ile...

Saadet Partisi, kendisini Milli Görüş çizgisinin yegane temsilcisi olarak tanıtıyor..

Oysa AK Parti de bugün artık, Erbakan Hoca’nın yolundan gittiğini açıkça kabul ediyor, hatta hayata geçirdiği icraat ile bunu ispat da ediyor.

Yine Yeniden Refah Partisi de, hocamızın oğlunun genel başkanlığı ile, ayrıca söylemleri ile de Milli Görüş çizgisinde olduğunu ilan ediyor..

Yeniden Refah Partisi’nin, önümüzdeki mahalli seçim için bir flu durumu olsa da..

14 Mayıs ve 28 Mayıs’ta yaptığı ittifak ile, yani Erbakan Hoca’nın vaad ettiği icraatı hayata geçiren AK Parti ile ittifak yaparak, Milli Görüş çizgisinde olma konusundaki samimiyetini ortaya koyuyor..

Ya Saadet Partisi..

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
“Lale Devri”ni gerçekte kim yaşıyor? 18 Nisan 2024 | 69 Okunma Haydi jet yakıtçılar, siz de “unutmayacağız” diyebiliyor musunuz! 17 Nisan 2024 | 1.292 Okunma Bursalı ve Filiz sizin olsun, Ekrem Yavaş’ı yedirmeyeceğiz! 16 Nisan 2024 | 4.324 Okunma Helal olsun İran’a! 15 Nisan 2024 | 4.020 Okunma “Oy yoksa, hizmet de yok” ile suçlandılar, 174 kişiyi kurtardılar! 14 Nisan 2024 | 1.256 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar