Öğrenciye yurt: Peşkeş! Gazeteciye fitness salonu: Hizmet!

Ekrem İmamoğlu seçimlere katılırken, “Her şey çok güzel olacak” diyordu. Sanki daha evvel ihaleler şeffaf değilmiş de, kendisi seçilirse şeffaf yapacakmış gibi, söz veriyordu: “İhaleler şeffaf olacak.”

Ekrem İmamoğlu seçimlere katılırken, “Her şey çok güzel olacak” diyordu.

Sanki daha evvel ihaleler şeffaf değilmiş de, kendisi seçilirse şeffaf yapacakmış gibi, söz veriyordu: “İhaleler şeffaf olacak.”

Yetinmiyor, kamu imkanları, şu partiliye, bu akrabaya peşkeş çekiliyormuş gibi takdimde bulunup, açıklama yapıyordu: “Artık belediyenin tüm imkanlarını, birlikte karar vererek, tüm İstanbullulara sunacağız.”

Caaart.. Kaba kağaaat..

Ben inanmıyordum ama..

AK  Parti’ye yanaşmaya çalışıp, hatta yanaşıp, sonrasında menfaatperestlikleri ortaya çıkınca kapının önüne bırakılan bizim mahallenin yan sokağındakiler de dahil, ne kadar avantacı varsa, ne kadar terörist sevdalısı varsa, ne kadar Tayyip Erdoğan’dan beklediği haksız parayı alamayan varsa, hepsi birlik olup..

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Bu kadar utanmazlık, ancak CHP’de olur! 02 Aralık 2020 | 188 Okunma CHP’ye “namus”u, Demirel ile Erbakan kazandırmış! 01 Aralık 2020 | 2.756 Okunma Tanklarımız ABD, Alman malı iken, bak sen şu CHP’linin dediğine! 30 Kasım 2020 | 2.413 Okunma “Türkiye’de hukuk yok azizim, hukuk yok!” 29 Kasım 2020 | 1.822 Okunma Katar katar satılıyor 28 Kasım 2020 | 6.205 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar