Öğrenciye yurt: Peşkeş! Gazeteciye fitness salonu: Hizmet!

Ekrem İmamoğlu seçimlere katılırken, “Her şey çok güzel olacak” diyordu. Sanki daha evvel ihaleler şeffaf değilmiş de, kendisi seçilirse şeffaf yapacakmış gibi, söz veriyordu: “İhaleler şeffaf olacak.”

Ekrem İmamoğlu seçimlere katılırken, “Her şey çok güzel olacak” diyordu.

Sanki daha evvel ihaleler şeffaf değilmiş de, kendisi seçilirse şeffaf yapacakmış gibi, söz veriyordu: “İhaleler şeffaf olacak.”

Yetinmiyor, kamu imkanları, şu partiliye, bu akrabaya peşkeş çekiliyormuş gibi takdimde bulunup, açıklama yapıyordu: “Artık belediyenin tüm imkanlarını, birlikte karar vererek, tüm İstanbullulara sunacağız.”

Caaart.. Kaba kağaaat..

Ben inanmıyordum ama..

AK  Parti’ye yanaşmaya çalışıp, hatta yanaşıp, sonrasında menfaatperestlikleri ortaya çıkınca kapının önüne bırakılan bizim mahallenin yan sokağındakiler de dahil, ne kadar avantacı varsa, ne kadar terörist sevdalısı varsa, ne kadar Tayyip Erdoğan’dan beklediği haksız parayı alamayan varsa, hepsi birlik olup..

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Akit’in bir yiğit kalemi daha, göçtü bu dünyadan! 08 Aralık 2021 | 859 Okunma Şehit bacısına küfürden sonra, şimdi de o el hareketi! 07 Aralık 2021 | 4.491 Okunma İslam’a “Ortaçağ kafalı” diyen Barolar Birliği Başkanımız da oldu! 06 Aralık 2021 | 3.311 Okunma Bekle Kemal bey, saat 11’de geliyorum! 05 Aralık 2021 | 5.313 Okunma Kamalak’ın 3 kuruşluk davası! 04 Aralık 2021 | 1.157 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar