Mevlid gecesinde hangi yüzle kıyama duracaksınız?

Sorum, Ali Babacan’a.. Sorum Ahmet Davutoğlu’na.. Mithat Sancar’a.. Daha başkaları da var ama.. Ben bunların isimleri ile yetineyim, diğerlerini siz sıralayın..

Sorum, Ali Babacan’a..

Sorum Ahmet Davutoğlu’na..

Mithat Sancar’a..

Daha başkaları da var ama..

Ben bunların isimleri ile yetineyim, diğerlerini siz sıralayın..

Bu gece, Hz. Peygamber’in (sav) doğum yıldönümü..

Mevlid gecesine, buruk giriyoruz..

Hz. Peygamber’e (sav) hakaret edenlere hakettikleri cevabın verilemediği bir dünyada, bir de üstelik, o cevabı kısmen vermeye kalkışanların susturulmaya çalışıldığı bir gündemde bu geceyi yaşıyoruz..

Evet, dün TBMM’de örnek bir bildiri imzalandı..

AK Parti, CHP, MHP ve İYİ Parti, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron’un İslam karşıtı açıklamalarının telin edilmesine ilişkin bildiri yayınladı. 

Dört parti katıldı, ama dindarlıkları konusunda birçoğumuzdan daha samimi olduklarına kefil olacağım Kürt kardeşlerimizin oy verdiği HDP, o bildiriye katılmadı..

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Hodri meydan, açıklayın döviz alanları! 21 Nisan 2021 | 16 Okunma O bilekliklerin elinize takılmasını çoktan hakettiniz siz! 20 Nisan 2021 | 1.553 Okunma 128 milyar dolar nerede? 19 Nisan 2021 | 2.510 Okunma Tam isabet olmuş, emekli amiral, FETÖ’cülerle kalmış! 18 Nisan 2021 | 4.137 Okunma Aydın Doğan’ın, Yıldırım Akbulut ile dostluğu! 17 Nisan 2021 | 3.501 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar 4 yorum