Mevlid gecesinde hangi yüzle kıyama duracaksınız?

Sorum, Ali Babacan’a.. Sorum Ahmet Davutoğlu’na.. Mithat Sancar’a.. Daha başkaları da var ama.. Ben bunların isimleri ile yetineyim, diğerlerini siz sıralayın..

Sorum, Ali Babacan’a..

Sorum Ahmet Davutoğlu’na..

Mithat Sancar’a..

Daha başkaları da var ama..

Ben bunların isimleri ile yetineyim, diğerlerini siz sıralayın..

Bu gece, Hz. Peygamber’in (sav) doğum yıldönümü..

Mevlid gecesine, buruk giriyoruz..

Hz. Peygamber’e (sav) hakaret edenlere hakettikleri cevabın verilemediği bir dünyada, bir de üstelik, o cevabı kısmen vermeye kalkışanların susturulmaya çalışıldığı bir gündemde bu geceyi yaşıyoruz..

Evet, dün TBMM’de örnek bir bildiri imzalandı..

AK Parti, CHP, MHP ve İYİ Parti, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron’un İslam karşıtı açıklamalarının telin edilmesine ilişkin bildiri yayınladı. 

Dört parti katıldı, ama dindarlıkları konusunda birçoğumuzdan daha samimi olduklarına kefil olacağım Kürt kardeşlerimizin oy verdiği HDP, o bildiriye katılmadı..

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Bu kibri, ne zaman geliştirdin Bülent Bey? 24 Kasım 2020 | 0 Okunma Sahi, Selahattin’in bir de kardeşi dağdaki Nurettin var değil mi? 23 Kasım 2020 | 0 Okunma Dün Melek, bugün Sadiye Anne.. Ya şehit anneleri nerede? 22 Kasım 2020 | 0 Okunma Bu işin sonunda, bir de pompacılık var, Bülent Abi! 21 Kasım 2020 | 0 Okunma Yağlı kazığa oturtma tehdidine, CHP kafası alkış tutuyordu! 20 Kasım 2020 | 0 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar 4 yorum