Mevlid gecesinde hangi yüzle kıyama duracaksınız?

Sorum, Ali Babacan’a.. Sorum Ahmet Davutoğlu’na.. Mithat Sancar’a.. Daha başkaları da var ama.. Ben bunların isimleri ile yetineyim, diğerlerini siz sıralayın..

Sorum, Ali Babacan’a..

Sorum Ahmet Davutoğlu’na..

Mithat Sancar’a..

Daha başkaları da var ama..

Ben bunların isimleri ile yetineyim, diğerlerini siz sıralayın..

Bu gece, Hz. Peygamber’in (sav) doğum yıldönümü..

Mevlid gecesine, buruk giriyoruz..

Hz. Peygamber’e (sav) hakaret edenlere hakettikleri cevabın verilemediği bir dünyada, bir de üstelik, o cevabı kısmen vermeye kalkışanların susturulmaya çalışıldığı bir gündemde bu geceyi yaşıyoruz..

Evet, dün TBMM’de örnek bir bildiri imzalandı..

AK Parti, CHP, MHP ve İYİ Parti, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron’un İslam karşıtı açıklamalarının telin edilmesine ilişkin bildiri yayınladı. 

Dört parti katıldı, ama dindarlıkları konusunda birçoğumuzdan daha samimi olduklarına kefil olacağım Kürt kardeşlerimizin oy verdiği HDP, o bildiriye katılmadı..

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Atatürkçü hakime hanım, yaptı yapacağını! 26 Kasım 2021 | 2.459 Okunma Yeni Osman Kavala’lara hatırlatıyorum, ağlamayın sonra! 25 Kasım 2021 | 4.794 Okunma “Hz. Ömer” diyordunuz, değil mi? 24 Kasım 2021 | 4.043 Okunma Meğerse enflasyonu AK Parti değil, Serdengeçti düşürmüş! 23 Kasım 2021 | 1.726 Okunma Temel Bingöl’de doğruyu söyler, Sözcü’de şaşar! 22 Kasım 2021 | 2.981 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar 4 yorum