Kemal Bey’den PKK’ya “hayat öpücüğü!”

ABD Başkanı Trump tehdit eder de.. ABD’nin Türkiye’deki temsilcisi Kemal Kılıçdaroğlu hiç durur mu? O da tehdidini yapmış.. En kritik günlerdeyiz. En tartışmalı günlerdeyiz.

Türkiye’nin milli menfaatleri için, herkesin küçük küçük ihtilafları bir kenara koyup, birlik olmaları gereken günlerdeyiz..

Ama bakın Kemal Kılıçdaroğlu..

Trump’ın tehdidinden 12 saat sonra..

Hangi tehditler karşımıza çıkıyor:

“AKP’li kardeşlerime seslenmek isterim, önümüzdeki hafta size Saray’ın Türkiye Cumhuriyeti’ni nasıl arpalık haline getirdiğini açıklayacağım. Kimlerin bir eli yağda, bir eli balda haftaya açıklayacağım.”

Seçim döneminde oluruz.

Seçime bir ay kalmış olur.

Seçim tartışmaları içinde, herkesin kendi tabanına ve rakip partinin adaylarına laf yetiştirdiği bir süreçte oluruz..

“Kemal Bey de, seçim atmosferi içinde, dikkat çekici bir açıklama yapmış. Bir hafta bekleyelim, açıklamanın içeriği ile ilgili değerlendirme yaparız..” deyip, geçerim..

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Dünyaya posta koyarken, HDP’ye acizliğimiz kanıma dokunuyor! 21 Ekim 2019 | 2.487 Okunma Mahalleyi bölmek için cenazelerden beslenenler! 20 Ekim 2019 | 3.916 Okunma “Barış istiyor”dunuz, “Akan su değil, kan idi” hani! 19 Ekim 2019 | 2.697 Okunma İki başörtü yasakçısı, İlahiyat Camii’nden uğurlanırken! 18 Ekim 2019 | 4.799 Okunma Murat’a saldıran ülkücü, asker kaçağı çıktı! 17 Ekim 2019 | 7.966 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar 1 yorum