Kemal Bey’den PKK’ya “hayat öpücüğü!”

ABD Başkanı Trump tehdit eder de.. ABD’nin Türkiye’deki temsilcisi Kemal Kılıçdaroğlu hiç durur mu? O da tehdidini yapmış.. En kritik günlerdeyiz. En tartışmalı günlerdeyiz.

Türkiye’nin milli menfaatleri için, herkesin küçük küçük ihtilafları bir kenara koyup, birlik olmaları gereken günlerdeyiz..

Ama bakın Kemal Kılıçdaroğlu..

Trump’ın tehdidinden 12 saat sonra..

Hangi tehditler karşımıza çıkıyor:

“AKP’li kardeşlerime seslenmek isterim, önümüzdeki hafta size Saray’ın Türkiye Cumhuriyeti’ni nasıl arpalık haline getirdiğini açıklayacağım. Kimlerin bir eli yağda, bir eli balda haftaya açıklayacağım.”

Seçim döneminde oluruz.

Seçime bir ay kalmış olur.

Seçim tartışmaları içinde, herkesin kendi tabanına ve rakip partinin adaylarına laf yetiştirdiği bir süreçte oluruz..

“Kemal Bey de, seçim atmosferi içinde, dikkat çekici bir açıklama yapmış. Bir hafta bekleyelim, açıklamanın içeriği ile ilgili değerlendirme yaparız..” deyip, geçerim..

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Temel Abi, 28 Şubat’ı gerçekten yaşadı mı? 28 Şubat 2020 | 2.758 Okunma Biz bu kafa ile, daha çook darbe görürüz! 27 Şubat 2020 | 3.491 Okunma Bir darbeci daha, helallik almadan gitti! 26 Şubat 2020 | 3.274 Okunma Böyle sosyal demokrata can kurban! 25 Şubat 2020 | 2.971 Okunma Hani ‘savunma’ kutsal ve dokunulmazdı! 24 Şubat 2020 | 3.034 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar 1 yorum