Kemal bey ‘Korona’ya çözümü buldu: Her oyunda sıfır kağıt açacaksınız!

Yatıp kalkıp, CHP’ye, genel başkanına minnet borcumuzu, yerine getirelim. Açalım ambalajından sıfır kağıtları.. Vuralım masaya. Kim demiş Covid öldürür diye..

Türk Tabipler Birliği’nin, Karl Marx’tan alıntılar eşliğinde (Karl Marx ile koronavirüs salgınının ne alakası var ise) hazırladığı “TTB COVID-19 Pandemisi 6. Ay Değerlendirme Raporu”nun hemen ardından, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu soluğu bu meslek kuruluşu adı altındaki terör destekçi yapılanmada aldı..

Bakmayın siz, Türk Tabipler Birliği’nin, sağlık çalışanlarının haklarını koruyor görüntüsüne..

Sağlık çalışanlarına en büyük zararı, bu meslek kuruluşu kisvesi altında çalışmalara imza atan bu yapı veriyor.

Düşünün, 6 ay içinde 8 bine yakın insanımızı kaybettiğimiz Koronavirüs salgını için, “vıdı vıdı” yapmaktan başka bir faaliyetini göremediğimiz Türk Tabibler Birliği, bir de kalkıp, raporunda “Karl Marx”tan bize inciler döktürürse..

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Mirasa CHP konmuş, övgü bizden isteniyor! 22 Ekim 2020 | 429 Okunma Rus sözcülüğüne soyunmuş, “Gazı keserse, kıçın üşüyecek” demişti! 21 Ekim 2020 | 1.874 Okunma Özgenç’in ağzından, İş Bankası’ndaki CHP hisseleri yolsuzluğu! 20 Ekim 2020 | 913 Okunma Erdoğan’ı devirme yolunda 2023’ün KKTC’deki denemesi fos çıktı! 19 Ekim 2020 | 2.120 Okunma Bu Erdoğan da nereden çıkardı bu “icat”ı! 18 Ekim 2020 | 1.709 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar