Kaçma Fırat, millet de CHP-DEM-PKK işbirliğini yüzünüze vuracak!

 Haberturk’te önceki akşam yaşanan olay, Türkiye’de oynanan büyük tiyatronun bir özeti idi..Cumhuriyet Halk Partisi, Parti Meclisi Üyesi de olan, gazeteci sıfatı ile programa katılan Dr. Ali Haydar Fırat, CHP’nin...

 

Haberturk’te önceki akşam yaşanan olay, Türkiye’de oynanan büyük tiyatronun bir özeti idi..

Cumhuriyet Halk Partisi, Parti Meclisi Üyesi de olan, gazeteci sıfatı ile programa katılan Dr. Ali Haydar Fırat, CHP’nin HDP ile yaptığı ittifak eleştirileri üzerinden yüzüne karşı haykırılan gerçekler karşısında çaresiz kaldı ve programı terketti.

Tiyatroya bakar mısınız..

Özgür Özel, Kemal Kılıçdaroğlu döneminde gizli ittifaklar yapıldığını ima ederek, “bizim dönemimizde ittifaklar şeffaf olacak” diyor..

14-28 Mayıs arasında, cumhurbaşkanlığı 1 ve 2. tur arasında, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Zafer Partisi’ne, kendisine destek verilmesi karşılığında, üç bakanlık ve MİT Müsteşarlığını bıraktığına dair imzalanan protokolü, önce inkar edip sonra kabul etmek zorunda kalan ve bundan dolayı hiçbir utanç duymayanlar..

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
İsrail’e silah satan Almanya’yı da protesto etsenize! 23 Nisan 2024 | 2.975 Okunma Nice fotoğraflar vardır ki “füze”den güçlüdür 22 Nisan 2024 | 3.941 Okunma İçimi sızlatan: “Hah hah ha” 21 Nisan 2024 | 2.874 Okunma Marksistler de Kemalistler de tel tel dökülürken!.. 20 Nisan 2024 | 1.667 Okunma Şecaat arzederken CHP’li başkan, sirkatin söyler! 19 Nisan 2024 | 3.099 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar