İki öğretmen: Atanamayan Fedai ve sahte raporcu Başak!

Büyük bir tesadüf mü dersiniz..Yoksa tevafuk mu..Millet İttifakı’nın büyük ortağı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun, tam da “Gençlerimizin önce hayallerini sonra...

Büyük bir tesadüf mü dersiniz..

Yoksa tevafuk mu..

Millet İttifakı’nın büyük ortağı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun, tam da “Gençlerimizin önce hayallerini sonra hayatlarını çaldılar. Atanmadığı için inşaatta çalışan 23 yaşındaki Fedai öğretmen, elektrik trafosunu boyarken hayatını kaybetti. Yüreğim yanıyor. Lakin, Fedai öğretmenin anısı önünde and olsun ki; kamuda torpili kökten bitireceğim!” ifadelerini kullandığı saatlerde, sol internet siteleri, aynı çizgideki televizyon kanalları, bir başka öğretmen ile ilgili haberi takdim ediyorlardı..

Kemal Kılıçdaroğlu, öğretmenlik için müracaat ettiği halde, atanamadığı için inşaatta çalışan 23 yaşındaki Fedai Altun’a sahip çıkar gibi yaparken, torpil ve liyakat konusunu da gündeme taşıyordu.

Ama CHP’ye yakın internet sitelerinin tam bir rezilliğe imza atarak verdikleri diğer öğretmen haberi, aslında bu solcuların torpilin kralını nasıl hayata geçirdiklerinin de ispatı mahiyetinde idi.

Neydi o ikinci öğretmen konusu?

Millet İttifakı’nın gayrı resmi ortağı HDP’nin eski eşbaşkanı Selahattin Demirtaş’ın eşi Başak Demirtaş’ın,......

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Milli Gazete, Halk TV’deki Temel Bey’i niye görmedi? 27 Kasım 2021 | 428 Okunma Atatürkçü hakime hanım, yaptı yapacağını! 26 Kasım 2021 | 5.531 Okunma Yeni Osman Kavala’lara hatırlatıyorum, ağlamayın sonra! 25 Kasım 2021 | 4.833 Okunma “Hz. Ömer” diyordunuz, değil mi? 24 Kasım 2021 | 4.048 Okunma Meğerse enflasyonu AK Parti değil, Serdengeçti düşürmüş! 23 Kasım 2021 | 1.732 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar