Haniye'nin torunları için bir Batılı taziyede bulundu mu?

Hamas lideri Haniye'nin 3 çocuğu ve 4 torunu, İsrail saldırısında şehid edildiler.. Binlerce Gazzeli çocuğa ilaveten, şimdi HAMAS Liderinin küçük yaştaki torunları da şehid edildi.. Bir tane batılı...

Hamas lideri Haniye'nin 3 çocuğu ve 4 torunu, İsrail saldırısında şehid edildiler.. Binlerce Gazzeli çocuğa ilaveten, şimdi HAMAS Liderinin küçük yaştaki torunları da şehid edildi..
Bir tane batılı devlet lideri, Heniye'yi arayıp, başsağlığı diledi mi?
"Küçük yaştaki çocukların öldürülmesini doğru bulmuyoruz" dediler mi?
Bizim eziklerin, "Orada hukuk var" dedikleri Amerika'sından Almanya'sına bir tane devlet başkanı, HAMAS liderinin üç oğlu ve dört torunu için, kısacık bir taziyede bulundular mı?
Diyeceksiniz ki, "Küçük yaştaki torunları şehid eden silahı, bombayı veren devletlerden, başsağlığı mesajı gelmesi daha da garip olmaz mıydı?"
Evet, siz de haklısınız.
Önce bombayı verip, sonra da o bomba ile öldürülenler için taziyede bulunmak, daha da büyük riyakarlık...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Dost İran’ın Cumhurbaşkanı’nı kim öldürdü? 21 Mayıs 2024 | 3.590 Okunma 19 Mayıs’ın yıldönümünde Atatürk istismarı?! 20 Mayıs 2024 | 971 Okunma Affedilen darbeciler, şimdi tehdit ediyorlar! 19 Mayıs 2024 | 3.173 Okunma Uyuşturucu satıcısının avukatından ne bekliyordunuz? 18 Mayıs 2024 | 1.351 Okunma Yumuşamanın neticesi; ceza ancak bu kadar oldu! 17 Mayıs 2024 | 3.459 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar