Fatih’in portresi de yatırım programında mı vardı, Bay Ekrem?

Karşı saldırıyı görüyor musunuz?

Okurlarımızın içine sızan Ekrem İmamoğlu hayranları beni sürekli eleştiriyorlar: “İşin gücün Ekrem İmamoğlu. Ne istiyorsun bu adamdan? Konu mu bulamadın yine” diyorlar ve ister istemez bizi etkiliyorlar ama..

Bugün yine konumuz Ekrem İmamoğlu..

Önceki günlerde hem manşetimizden, hem de köşemizden Sancaktepe’deki metro çalışmasına, hem de açılmış kazıya kamyonlarla hafriyat dökülerek kapatma operasyonuna eleştiri getirmiştik..

“Hani, yeni bir metro hattı belirleyip, o güzergahta çalışma başlatmamasını anlarız da.. Başlamış çalışmanın, yapılmış kazının hafriyatla doldurulması da ne demek oluyor?” diye sormuştuk..

Ekrem bu tür eleştirilere alışıktır.

Kulağının üstüne yatmasını bilir.

Ama itirazlar biraz sert gelmiş olmalı ki.

Cevap vermek zorunda kalmış.

Ve duvara toslamış.

Cevabı ne, birlikte okuyalım:

“Onay çıktığında ve kredi bulunduğunda çalışmalar başlayacak.”

Sizin ilk tepkinizi duyar gibiyim:

“Onay çıkmadan mı o güzergahta çalışma yapıyordunuz? Kredisiz yapılma imkanı yok....

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
“İnsanlar aç” ise, sebebi ittifak yaptığınız PKK-HDP değil mi? 11 Haziran 2021 | 724 Okunma Çin’e saldırıp, PKK-HDP ile iş kotarmak da nedir, Meral Hanım? 10 Haziran 2021 | 942 Okunma Fatih’in portresi de yatırım programında mı vardı, Bay Ekrem? 09 Haziran 2021 | 966 Okunma Emekli general, “ortaçağ karanlığı” ile neyi kastediyor? 08 Haziran 2021 | 2.529 Okunma Tunç Soyer parayı bastırdı, Fitch raporu verdi! 07 Haziran 2021 | 1.648 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar