Dans et Aytun, dans et!

Girip çıktığı partinin sayısını sorsam, kendisi de bilemeyecek olan Aytun Çıray, 28 Şubat darbecilerinin mahkumiyeti üzerinden yorumlarda bulunmuş.Kini, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar’ın üzerine...

Girip çıktığı partinin sayısını sorsam, kendisi de bilemeyecek olan Aytun Çıray, 28 Şubat darbecilerinin mahkumiyeti üzerinden yorumlarda bulunmuş.

Kini, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar’ın üzerine saçmış..

“Özel Kalem Müdürü amirin her şeyidir. İsmail Hakkı Karadayı 28 Şubat’ın Genelkurmay Başkanı olarak yargılandı” diye girmiş söze, “Özel Kalem Müdürü’nün Hulusi Akar olduğunu biliyor musunuz?” diye devam etmiş.

Hulusi Akar’a, İ. Hakkı Karadayı’nın özel kalemi olması sebebi ile bir eleştiri getirmek için..

Önce, Hakkı Karadayı’ya bir eleştiri getirmeniz lazım.

Darbecileri, aynen yarı kararında olduğu gibi, sizin de dilinizle mahkum etmeniz lazım..

Hakkı Karadayı’yı, diğer darbecileri aklayan Aytun Çıray, sıra Hulusi Akar’a gelince..

Nerede ise, “Bütün suç onda” diyecek..

Hulusi Akar’ın, 312 general ile birlikte Akit’e dava açtığında, onun da isminin o listede yer aldığını söyleyerek, belki bizim eleştiri hakkımız olabilir..

Ama Emin Çölaşan ve benzeri dindar karşıtı gazetecilerin alkışlar eşliğinde açtırdığı 312 general davasında, bugün o çevrelerin hedef tahtasına koyduğu Hulusi Akar’ın da isminin olması..

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Toplumu kim geriyor, bir daha söyler misin, Kemal bey! 17 Ekim 2021 | 106 Okunma “Elektrik, doğalgaz, akaryakıt, her şey % 40 zamlandı” mı? 16 Ekim 2021 | 2.332 Okunma “Siyasi suikast” diyordu, “tehdit”le işe başladı! 15 Ekim 2021 | 979 Okunma Çocuk tecavüzcülerini mahkemede Diyanet Başkanı mı, avukatlar mı savunuyor? 14 Ekim 2021 | 2.083 Okunma Bak sen, “siyasi cinayet”ten bahseden, PKK’lıları arkadaş görene! 13 Ekim 2021 | 2.038 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar