CHP’ye avukatlığın, attığın o iftira seni çarpar, Temel bey!

Kamuoyunda hemen bir algı oluşturuldu..

Önce, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Kırklareli’de geçtiğimiz hafta içinde yaptığı konuşmayı vereyim:

“İktidar, üniversite öğrencilerinin yurt sorununu 20 yıldır çözemedi. 1 yıl içinde yurt sorununu çözmezsem siyaseti bırakacağım.”

En basitinden, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı’nı kazanalı 2.5 yıl olan CHP’nin, bir tane yurt yapmadığı, mevcut yatak kapasitesine bir tane ilave yapamadığı gerçeği karşısında..

Bir de utanmadan, “1 yıl içinde yurt sorununu çözerim., Çözmezsem siyaseti bırakırım” diye, işkembeden sallayan Kılıçdaroğlu karşısında..

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan da, ABD ziyareti öncesinde, havalimanında yaptığı basın toplantısında, Kılıçdaroğlu’na şu cevabı veriyor:

“Tabii Bay Kemal’e kalırsa, Bay Kemal’e ne yaparsanız yapın, yediremezsiniz. Çünkü onun dünyası farklı, dikili bir taşı yok, dikili bir ağacı yok. Ama yalan mı? Aman yarabbi, bunda bol. Onunla beraber hareket eden bazı medya grupları da var. Onlar devamlı....

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
AK Parti iktidarında, askeri mahkemede yargılanan Yalçın Turgut Abi! 19 Ekim 2021 | 733 Okunma Zamlar konusunda okurlar ne düşünüyor? 18 Ekim 2021 | 5.381 Okunma Toplumu kim geriyor, bir daha söyler misin, Kemal bey! 17 Ekim 2021 | 687 Okunma “Elektrik, doğalgaz, akaryakıt, her şey % 40 zamlandı” mı? 16 Ekim 2021 | 2.539 Okunma “Siyasi suikast” diyordu, “tehdit”le işe başladı! 15 Ekim 2021 | 992 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar