Bülent Arınç, hakim katilinin ismi verilen salonda konuştu!

Yeni Akit Gazetesi Yazarı Ali Karahasanoğlu'nun bugünkü (06.07.2022)''Bülent Arınç, hakim katilinin ismi verilen salonda konuştu!'' başlıklı yazısı.

Bülent Arınç susmuyor..

Çağırıyoruz, “bu kadar konuşmaya meraklı isen, CHP’lilerin içinde değil, FETÖ’cülerin medyasında değil, bir de akit tv’de konuş” diyoruz..

Korkuyor..

Gelemiyor..

“Akit tv’ye gelmekten korkuyor, bu vesile ile CHP’lilerin yanına gitmekten de belki çekinir” diyoruz..

Üç günü, dört edemiyor, yine koşuyor, dün FETÖ’yü gerekçe gösterip bu milletin inancını yasaklamakla meşgul olan darbeci CHP’lilerin etkinliklerinde boy gösterip, aynı FETÖ’yü aklayıp-paklayanlarla işbirliği yapıyor..

Bizde soyut anlatım yok.

Ne diyorsak, somut belgesi de hemen peşinden geliyor..

Yıllarca Milli Görüş partilerinde görev yapan, o tarihlerde sürekli aşağılanan, en sonunda “Şeyini şey ettiğiminin şeyindendir” vecizesini patlatan Bülent Arınç, CHP’li Çankaya Belediyesi’nin, hakim katili Yılmaz Güney’in ismi verilen bir salonda düzenlenen “Olağanüstü Hal Hukuku” isimli konferansa katılmış. (Hakim katili derken, mecazi anlamda söylemiyorum.. Bildiğiniz türden bir silah ile bir hakimi öldüren Yılmaz Güney’den bahsediyorum.. Cezaevinden kaçırılıp, yurtdışına götürülen, böylece hakkettiği cezayı çekmeyen hakim katili Yılmaz Güney’in ismi verilmiş bir kamusal alandan düzenlenen etkinlikten bahsediyorum..)

Bülent Arınç, “Bu salonda bir hakim katilinin portresinin ne işi var? Milletin vergileri ile masrafları karşılanan bir salonda, bir katilin ne işi var” diye sorması gerekir iken..

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Unutmayın muhtemel mazlumlar, artık Mustafa Karahasanoğlu yok! 15 Ağustos 2022 | 1.643 Okunma Burhaniye Rock Festivali ve İslami Dayanışma Oyunları! 13 Ağustos 2022 | 1.973 Okunma Akit’e ceza verilirken kanun “iyi”, Sözcü’ye verilirken “kötü”! 12 Ağustos 2022 | 936 Okunma Kapattığı cemevine, Atatürk resmi zorunluluğu! 11 Ağustos 2022 | 3.643 Okunma “Gemilerimiz limanda” diyordunuz, şimdi niye suspus oldunuz? 10 Ağustos 2022 | 2.604 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar