Bir de bizi götürmek istedikleri Türkiye’den ses kaydı!

AK Parti iktidarında, bir kamu bankası şube müdiresi ile tek başına ülkeyi yöneten partinin en önemli isimlerinden birisinin gizlice kayıt altına alınan telefon konuşmasını aktardım.Hiç...

AK Parti iktidarında, bir kamu bankası şube müdiresi ile tek başına ülkeyi yöneten partinin en önemli isimlerinden birisinin gizlice kayıt altına alınan telefon konuşmasını aktardım.

Hiç yüksünmeden..

Çünkü gizlice kayıt altına alınmış da olsa, illegal bir talep yok. İllegal bir işlemin yapılacağına dair bir işaret yok.

Tam aksine, AK Parti kamu bankalarının sistemini öyle kurmuş ki..

Kredi talep eden kişiye, ayrıldığı, eski ortağı olduğu şirketin borcu henüz tümü ile ödenmediği için.. Yeni şirketten kredi alamayacağı belirtiliyor..

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Ay siz ne yumoş olmuşsunuz Mithat ve Pervin!/Kürt sorunu bitmiştir! 28 Eylül 2021 | 1.666 Okunma N’olur beşte birlik Meral abla, Cumhurbaşkanı adayı ol! 27 Eylül 2021 | 1.768 Okunma “Çaktırma kanka, inanan insanları paçavraya çevireceğiz” 26 Eylül 2021 | 1.382 Okunma Cübbeli Ahmet hocaya İmam Hatip sorusu! 25 Eylül 2021 | 2.296 Okunma Ankara’da okuyan şapşal üniversitelinin, İstanbul’daki yurt sorunu! 24 Eylül 2021 | 3.571 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar