Bir bu eksikti: Skimpflasyon ve shrinkflasyon sürecine girmişiz!

AK Parti karşıtlığı, bu adamlara daha ne kavramlar ürettirecek..Kitapların satır arasında yer alan kimi tanımlarla, dipnotlarda ancak yer bulabilen hangi kavramlarla Tayyip Erdoğan’ı itibarsızlaştırmak isteyeceklerini...

AK Parti karşıtlığı, bu adamlara daha ne kavramlar ürettirecek..

Kitapların satır arasında yer alan kimi tanımlarla, dipnotlarda ancak yer bulabilen hangi kavramlarla Tayyip Erdoğan’ı itibarsızlaştırmak isteyeceklerini bilemiyorlar..

Onlar yeni yeni kavramlar icat edip, ekonominin en temel kavramı imiş gibi kıytırık konuları gündeme taşıyıp, saldırıyorlarken.

Tayyip Erdoğan meydanlara çıkıyor, halkın anladığı dilden, tam da onların kavramları ile konuşuyor, konjonktürel olarak bozulan rakamları bir süre sonra yerli yerine oturtuyor, girdiği her seçimi kazanıyor, muhatapları apışıp kalıyorlar..

Daha önce de nice kavramları bize dayattılar..

“CDS risk primi” dediler..

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Bakın bakın, kalorifer peteği Kaan olmuş uçuyor! 23 Şubat 2024 | 422 Okunma Sülün Osman.. Sülün Osman.. Sülün Osman.. 22 Şubat 2024 | 3.904 Okunma İP’liler istifa edip HDP’lilerle birlik oluyor! 21 Şubat 2024 | 3.825 Okunma Harbiyeli değilim ama, bize İHL’de böyle öğrettiler! 20 Şubat 2024 | 1.801 Okunma “Üst düzey askeri yetkili”den, “üst düzey üye”ye! 19 Şubat 2024 | 2.577 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar