“Ben miyim ‘hiç, sen misin ‘hiç’ derken.. İETT otobüsünde olanlar!

Yeni Akit Gazetesi Yazarı Ali Karahasanoğlu'nun bugünkü (30.07.2022)''“Ben miyim ‘hiç, sen misin ‘hiç’ derken.. İETT otobüsünde olanlar!'' başlıklı yazısı.

Saadet Partili Abdülkadir Karaduman’ın, CHP’li milletvekilinin, bir din adamına hakareti hakkında açıklama beklerken..

O Karaduman, Tarım Bakanlığı’nda, kendine göre yapılan bir yanlışı anlatmak üzere basın toplantısı düzenliyor..

Tarım Bakanlığı’nda yaşandığı iddia edilen, doğruluğu da kesin olmayan o farazi yanlıştan çok daha önemlisi, iktidara yürüdüğünü iddia eden bir partinin milletvekilinin Allah’ın ayetlerine saygısızlık etmesi..

Tarım Bakanlığı’nda bir yanlışlık var ise..

Yazarsınız, söylersiniz, hatırlatırsınız, düzelttirirsiniz..

CHP’lilerin din adamlarına hakaretlerine sessiz kalır, üstelik bir de onlara kefil olup, iktidara taşırsanız..

Hem din adamlarına hakaret ettirir, hem gerçeği söyleyen din adamlarını görevlerden aldırır, hem de Tarım Bakanlığı’ndan diğer bakanlıklara kadar hepsinde, yolsuzlukların önünü açmış olursunuz.

Din adamlarına hakaret eden zihniyeti iktidara getirdiğinizde, onlara gidip şu bakanlıktaki, bu bakanlıktaki yanlışları anlatsanız da, sizi dinleyecek bir bakan bulamazsınız.

“Yürüüü gerici. Yürrrü yobaz” derler, öylece kalırsınız..

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Evrimci hemşehrim Ali Demirsoy, ÖSYM ve KPSS! 07 Ağustos 2022 | 1.275 Okunma Veteâvenü alel birri vettakva 06 Ağustos 2022 | 1.299 Okunma Bay Kemal, Tunceli ile ne zaman helalleşecek? 05 Ağustos 2022 | 1.213 Okunma KPSS soruları çalındı (mı)!? 04 Ağustos 2022 | 3.604 Okunma 2011 yılına kadarki FETÖ’cüler geri dönerse Türkiye uçar mı? 03 Ağustos 2022 | 1.484 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar