Altılı masa liderlerinin motor yakan söylemleri!

Var mı anlayan; altılı masanın başbakanlık yapmış ortağı Ahmet Davutoğlu ne istiyor?Var mı bilen; PKK’nın uzantısı HDP’nin söylemlerini çalan Ali Babacan ne yapmak istiyor?Var mı izah eden;...

Var mı anlayan; altılı masanın başbakanlık yapmış ortağı Ahmet Davutoğlu ne istiyor?

Var mı bilen; PKK’nın uzantısı HDP’nin söylemlerini çalan Ali Babacan ne yapmak istiyor?

Var mı izah eden; Kemal Kılıçdaroğlu kendisi mi cumhurbaşkanlığına aday olmak istiyor, yoksa bütün kavga, Abdullah Gül’e alan açmak için mi?

Var mı, olayları çözüp; Temel Karamollaoğlu’nun “Ekrem İmamoğlu veya Mansur Yavaş aday olursa, Erdoğan buldozer gibi ezer geçer” demesinin arka planında ne yattığını, Abdullah Gül için mi bu sözleri sarf ettiğini söyleyebilen?

 Var mı anlatacak, “Meral Akşener niçin, anayasal sistem içinde şu an olmayan bir makamı sürekli tekrarlayıp, ‘ben başbakan olacağım’ diyor?”

Gültekin Uysal’ın çapı ne ki, onun neyini anlayan olsun, merak eden olsun..

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Onlar, ne zaman “aday olabilir” dedi ki? 28 Ocak 2023 | 475 Okunma Hayrola Paçacı, niye istifa ettin ki? 27 Ocak 2023 | 3.566 Okunma “Başörtü düşmanı” dersek, kızar mısınız! 26 Ocak 2023 | 1.738 Okunma 24 Ocak’ın ölümleri! 25 Ocak 2023 | 836 Okunma Cumhuriyet’in, Karar’ın.. Paludan’dan farkı ne? 24 Ocak 2023 | 1.177 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar