YAPIMCI EVLENDİ OYUNCULAR EĞLENDİ

‘Kuzenlerim’, ‘Hayat Türküsü’, ‘Köprü’, ‘Yeter’ ve ‘Kanatsız Kuşlar’ gibi birçok dizinin yanı sıra ‘Vali’ ile ‘Türkan’ filmlerinin yapımcısı...

‘Kuzenlerim’, ‘Hayat Türküsü’, ‘Köprü’, ‘Yeter’ ve ‘Kanatsız Kuşlar’ gibi birçok dizinin yanı sıra ‘Vali’ ile ‘Türkan’ filmlerinin yapımcısı Koliba Film’in sahibi Ata Türkoğlu, Funda Barın’la evlendi. Salona alkışlar eşliğinde giren çift, ilk danslarını Selami Şahin’in ‘Tapılacak Kadınsın’ şarkısıyla yaptı. Çift, Beşiktaş Jimnastik Kulübü eski yöneticisi Ahmet Nur Çebi ile Mehmet Mutlu’nun şahitliğinde dünya evine girdi.   
Gelinin nedimeliğini Canan Mutluer’in üstlendiği Beşiktaş Four Seasons Hotel’deki düğünde, sanatçı dostları yapımcıyı yalnız bırakmadı.   
Oktay Kaynarca, Yavuz Bingöl, Haldun Boysan, Cenk Torun, Tolga Evren, Melissa Özge-Yunus Emre Yıldırımer ve Ahmet Varlı gibi ünlülerin katıldığı törende, Cenk Eren ve İsmail Altunsaray sahne aldı.  Eren, “Düğünlerin başlangıç şarkıları değişir, ama final hep ‘Ankara’nın Bağları’yla biter” dedi ve öyle de oldu. Şarkıcı sadece ‘Ankara’nın Bağları’nı değil, ‘Erik Dalı’nı da söyledi.  
Herkesi oynatan iki türkü Altunsaray’ın repertuvarında da vardı. Törene katılanlar, parçalar eşliğinde kurtlarını döktü.  

Yavuz Kaynarca ve 
Oktay Bingöl düeti 

Funda Barın’la Ata Türkoğlu’nun düğününde en renkli anlar, Yavuz Bingöl’le Oktay Kaynarca, sahneye çıktığında yaşandı. İsmail Altunsaray’ın bağlamasını eline alan Bingöl çaldı ve Oktay Kaynarca’yla birlikte türkü söyledi.  
Aralarında ‘Sarı Gelin’ ve ‘Atabarı’nın da olduğu altı türküyü peş peşe söyleyen ikili, sahneden inmeye kalkınca davetliler, “Bir daha… Bir daha” diye tempo tuttu.  
Bingöl ve Kaynarca, davetlilerin isteklerini kıramayıp, mini konserlerine devam etti.  Sanatçılar, sahneden inerken gecenin esprisi ise Altunsaray’dan geldi. Şarkıcının, “Sanatçılarımız Yavuz Kaynarca ve Oktay Bingöl’e teşekkür ediyoruz” sözleri herkesi güldürdü.  
Düğünün sürpriz şarkıcıları ise, yapımcı Baran Seyhan’la bağlama virtüözü Engin Arslan oldu.  
Yapımcı Seyhan şarkıları, Arslan da bağlaması eşliğinde söylediği türkülerle geceye renk kattı. 

Ünlüoğlu’na izin var, 
Helvacıoğlu ve Alışık’a yok

Ata Türkoğlu’nun düğününde ATV Genel Müdürü Metin Ergen, Oktay Kaynarca, Melissa Özge-Yunus Emre Yıldırımer ve Yavuz Bingöl’le aynı masadaydık.  
Ergen’e, ‘Sen Anlat Karadeniz’in oyuncusu İrem Helvacıoğlu’na ‘O Ses Türkiye’ için izin vermeyen ATV’nin, nasıl oldu da ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’dan Tarık Ünlüoğlu’na izin verdiğini sordum. Ünlüoğlu’na, yaşadığı ciddi sağlık sorunu nedeniyle ayrıcalık tanıdıklarını söyleyen Ergen, sözlerini şöyle sürdürdü:  
“Bir Zamanlar Çukurova’nın oyuncularından Kerem Alışık da ‘O Ses Türkiye Yılbaşı Özel’in çekimlerine katıldı ama yılbaşı gecesi TV8 ekranında yoktu. Ona da izin vermedik. Alışık, sosyal medyasından duyurdu mu bunu?  Hayır.  Helvacıoğlu’nu ‘Kim Milyoner Olmak İster’e çıkarmak istediğimizde yapımcı Osman Sınav, ‘Oturtmaya çalıştığımız Nefes karakterine zarar verebilir’ deyince saygı duyduk kararına. Diyalog önemli... İşin başında yapımcıdan ve bizden izin istenseydi, konsept bile önerirdik onlara. Helvacıoğlu ile Gürman birlikte çıksın, dizideki şarkılardan birini söylesinler derdik, ama süreç öyle gelişmedi.” 
YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Türk dizilerine yasak kaldırıldı 27 Kasım 2021 | 161 Okunma Dünya starıyla olay röportaj 25 Kasım 2021 | 89 Okunma KORSAN YAYIN SUÇ VE EMEK HIRSIZLIĞIDIR 23 Kasım 2021 | 51 Okunma Bir Sting’e bak, bir de bizimkilere 21 Kasım 2021 | 100 Okunma Elçin Sangu'nun itirafı ve işin aslı 20 Kasım 2021 | 136 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar