Şöhreti kadar itibar sahibi olmak budur!

Antalya Muratpaşa Belediyesi Türkan Şoray Kültür Merkezi’nin açılışını, sanatçının katılımıyla yaptı. Adının kültür merkezine verilmesi ve Antalyalıların...

Antalya Muratpaşa Belediyesi Türkan Şoray Kültür Merkezi’nin açılışını, sanatçının katılımıyla yaptı. Adının kültür merkezine verilmesi ve Antalyalıların gösterdiği ilgi karşısında gözyaşlarını tutamayan sanatçı, duygularını şu sözlerle dile getirdi:

“Hayatımın en mutlu anını yaşıyorum. Kültür merkezine adımın verilmesi bana onurların en büyüğünü yaşattı. Bana bu onuru yaşatanlara çok teşekkür ediyorum. Ölmeden bu güzelliği yaşamak herkese nasip olmaz.”

Bir sanatçının hayattayken bu onuru yaşaması önemli. Çünkü, günümüzde şöhret olmak kolay, ama aynı ölçüde itibar sahibi olmak zor. Türk Sineması’nın Sultan’ı, bunu başaran ender sanatçılardan biri… “Sultan”, filmleriyle kazandığı şöhrete ve saygınlığa, günübirlik küçük menfaatler uğruna helal getirmedi.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Meghan Markle Ebru Gündeş gibi 02 Aralık 2021 | 101 Okunma Arzu Okay'dan ilginç itiraflar 30 Kasım 2021 | 617 Okunma Dubai Expo 2020’ye Türkiye nasıl katıldı? 28 Kasım 2021 | 46 Okunma Türk dizilerine yasak kaldırıldı 27 Kasım 2021 | 206 Okunma Dünya starıyla olay röportaj 25 Kasım 2021 | 93 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar