Sinema Kanunu yakında Meclis'te

Turizmci Mehmet Ersoy, Kültür ve Turizm Bakanı olduktan sonra belli aralıklarla Türkiye’nin çeşitli bölgelerine basın turu düzenliyor. Bakan Ersoy, hafta sonu, Kapadokya bölgesini dolaştı bir grup gazeteciyle…...

Turizmci Mehmet Ersoy, Kültür ve Turizm Bakanı olduktan sonra belli aralıklarla Türkiye’nin çeşitli bölgelerine basın turu düzenliyor.

Bakan Ersoy, hafta sonu, Kapadokya bölgesini dolaştı bir grup gazeteciyle… Şanlıurfa, Diyarbakır, Gaziantep ve Mardin turlarında yoktum, ama bu kez davetliydim.

Turizmci Ersoy, hem dakik, hem hızlı. Bu sayede iki günde dolaşmadığımız yer kalmadı Kapadokya Bölgesi’nde…

Cumartesi günü Uçhisar, Güvercinlik Vadisi, Göreme Açıkhava Müzesi, Tokalı Kilisesi, Paşa Bağları Ören Yeri, İpek halı dokuma atölyesi, çömlek imalathanesi, Güray Yeraltı Müzesi, Devrent Peribacaları Vadisi’ni dolaştık.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
‘AYKUT ENİŞTE 2’ ENDİŞEYİ BİTİRDİ 09 Aralık 2021 | 30 Okunma ŞARKICI KARSU, FARKINI ANLATTI 07 Aralık 2021 | 87 Okunma ‘La Casa de Papel’ dizisinde İstanbul! 05 Aralık 2021 | 147 Okunma KENDİNİ ÇİMDİKLEYEN VE TOKATLAYAN GELİN 04 Aralık 2021 | 101 Okunma Meghan Markle Ebru Gündeş gibi 02 Aralık 2021 | 104 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar