Seti Çukurova'da Modaevi Paris'te

Yoğun geçen dizi çekimlerinden kıyafet alışverişine yeterli zaman ayıramayan Hilal Altınbilek, sorunu ortadan kaldıracak ilginç bir formül     buldu...


‘Bir Zamanlar Çukurova’nın başrol oyuncusu, Cosmopolitan’a verdiği söyleşide, “Bu yaz alışveriş listenizde neler var?” sorusunu yanıtlarken yaşadığı soruna bulduğu çözümü şöyle anlattı:  

“Çekimlerden kıyafet alışverişine zaman ayıramadığım için önümüzdeki yılın gardırobunu hazırlamayı düşünüyorum. Paris’te bir modaeviyle anlaştım. Bir hafta gideceğim. Balmumundan beden ölçülerimi çıkarıyorlar. Kalıbımı bırakmış olacağım. Yoğun set programı ve İstanbul dışında olmam nedeniyle yıl içerisinde benim için zor olan bu durumu ortadan kaldırmış olacağım.”  

Altınbilek’in yaşadığı soruna pratik ve parlak çözüm getiren bu planı hayata geçince dizisinin seti Adana’da, modacısı ve modaevi Paris’te olacak... İlginç bir kombin!  


YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Netflix'e dava açtığı sahneler kitabında var 25 Haziran 2019 | 108 Okunma Sanat ve bilimde desteğin önemi 24 Haziran 2019 | 23 Okunma ‘Yaparsın Aşkım’ rekora koşuyor 23 Haziran 2019 | 84 Okunma Hayatın Keremcem'e verdiği hediyeler 20 Haziran 2019 | 59 Okunma İnternet televizyonu değil, eğlence hizmeti 18 Haziran 2019 | 21 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar