Seti Çukurova'da Modaevi Paris'te

Yoğun geçen dizi çekimlerinden kıyafet alışverişine yeterli zaman ayıramayan Hilal Altınbilek, sorunu ortadan kaldıracak ilginç bir formül     buldu...


‘Bir Zamanlar Çukurova’nın başrol oyuncusu, Cosmopolitan’a verdiği söyleşide, “Bu yaz alışveriş listenizde neler var?” sorusunu yanıtlarken yaşadığı soruna bulduğu çözümü şöyle anlattı:  

“Çekimlerden kıyafet alışverişine zaman ayıramadığım için önümüzdeki yılın gardırobunu hazırlamayı düşünüyorum. Paris’te bir modaeviyle anlaştım. Bir hafta gideceğim. Balmumundan beden ölçülerimi çıkarıyorlar. Kalıbımı bırakmış olacağım. Yoğun set programı ve İstanbul dışında olmam nedeniyle yıl içerisinde benim için zor olan bu durumu ortadan kaldırmış olacağım.”  

Altınbilek’in yaşadığı soruna pratik ve parlak çözüm getiren bu planı hayata geçince dizisinin seti Adana’da, modacısı ve modaevi Paris’te olacak... İlginç bir kombin!  


YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Hadise’ler çoğalsın kadına şiddet bitsin 23 Mayıs 2020 | 397 Okunma İstanbul'dan Roma'ya 'Gılgamış Destanı' 21 Mayıs 2020 | 118 Okunma Ahmet Özhan'a göre korona Allah'ın ikazı 19 Mayıs 2020 | 211 Okunma RTÜK Başkanı Şahin eleştirileri yanıtladı 17 Mayıs 2020 | 315 Okunma 'Yeni normal'de konser takvimi 16 Mayıs 2020 | 70 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar