‘Sanat camiasından az ve öz dostum var

İbrahim Tatlıses, durdu durdu, yine patladı. Tatlıses, “Adam gibi adamdır” dediği Mehmet Ali Erbil’i ziyaret ettiği hastaneden çıkışta, yine sanatçıların vefasızlığını gündeme...

İbrahim Tatlıses, durdu durdu, yine patladı. Tatlıses, “Adam gibi adamdır” dediği Mehmet Ali Erbil’i ziyaret ettiği hastaneden çıkışta, yine sanatçıların vefasızlığını gündeme getirdi, ama bu kez ağır konuştu: 

“Beni zaten iki kişi arıyor. Biri Hülya Avşar, diğeri Sibel Can’dır. Can’ın sesini de severim. Adam gibi adamdır. Bunlar benim gerçek dostum. Diğerleri sevmediğim tipler. Piyasa bunlarla dolu, pirinç gibi ayıklayamıyorsun. Kimseye ihtiyacım yok ama biz böyle terbiye almadık. İnsan yalandan da olsa bir hal hatır sorar. Herkes çok terbiyesiz olmuş.” 

Tatlıses, bu açıklamayı yaptığı gün Sibel Can’ın Girne Merit Park Otel’de konseri vardı, ben de oradaydım. Sahne öncesi sohbet ettiğim şarkıcıya, bu konuyu sordum. Can, “Benim için de çok kıymetlidir o… Aslında bütün sanat camiamızın göz bebeği, bir tanesi, kıymetlimizdir, başımızın tacıdır” dedi. 

Can, sanatçıların vefalı olup olmadığı konusunda ise şunları söyledi: 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
‘La Casa de Papel’ dizisinde İstanbul! 05 Aralık 2021 | 95 Okunma KENDİNİ ÇİMDİKLEYEN VE TOKATLAYAN GELİN 04 Aralık 2021 | 89 Okunma Meghan Markle Ebru Gündeş gibi 02 Aralık 2021 | 101 Okunma Arzu Okay'dan ilginç itiraflar 30 Kasım 2021 | 618 Okunma Dubai Expo 2020’ye Türkiye nasıl katıldı? 28 Kasım 2021 | 47 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar