Şampiyonlar Ligi Finali’nde Türkler

Hafta sonu Viyana’daydım, gelecek hafta sonu ise Kiev’de olacağım. Avusturya’ya gitme sebebim bu hafta sonu Ukrayna’ya yapacağım seyahatle ilgiliydi.  26 Mayıs Cumartesi akşamı Şampiyonlar Ligi Finali’nde Real...

Hafta sonu Viyana’daydım, gelecek hafta sonu ise Kiev’de olacağım. Avusturya’ya gitme sebebim bu hafta sonu Ukrayna’ya yapacağım seyahatle ilgiliydi. 

26 Mayıs Cumartesi akşamı Şampiyonlar Ligi Finali’nde Real Madrid’le Liverpool karşılaşacak. Maç İspanyollarla İtalyanlar arasında, ama birçok ülkeden seyirci gidecek Kiev’e… Pepsi’nin davetlisi olarak izleyeceğim final maçında Türk takımı yok, organizasyonda Türkler var. Kiev Olimpiyat Stadyumu’ndaki maçta VIP seyircilere catering hizmetini patronu ve çalışanlardan bir kısmı Türklerden oluşan 750 kişilik ekip verecek. 

Viyana’ya gelişim de 2004’ten bu yana Şampiyonlar Ligi, Avrupa Şampiyonası ve UEFA maçlarının VIP catering servisini yapan Do&Co’nun sahibi Attila Doğudan ile konuşup, bilgi almak içindi. 

YAZININ DEVAMI
YAZARIN DİĞER YAZILARI
‘Eşkıya’ dizisinin yapımcısı değişti 14 Şubat 2019 | 13 Okunma Topluma ışık olan 40 kadın 12 Şubat 2019 | 5 Okunma Eş, anne, demokrat ve gelenekçi bir vali 11 Şubat 2019 | 8 Okunma Zanaatkârlar ile sanatçılar buluştu 10 Şubat 2019 | 12 Okunma Sanata zaman ayırıp resim yapan ünlüler 07 Şubat 2019 | 17 Okunma
TÜM YAZILARI