Sahte profesörün oyunculara oyunu

'8’inci Bodrum Türk Filmleri Haftası’nda 51 yıllık oyuncu Demir Karahan’dan meslek hayatına dair müthiş anılar dinledim.   Karahan’ın anlattıklarından en ilginci ve günceli, Şafak Sezer’in...

'8’inci Bodrum Türk Filmleri Haftası’nda 51 yıllık oyuncu Demir Karahan’dan meslek hayatına dair müthiş anılar dinledim.
 
Karahan’ın anlattıklarından en ilginci ve günceli, Şafak Sezer’in aralıkta vizyona girecek ‘Yalan Dolan’ filminin setinde yaşanan şu olaydı: 

“Yıldırım Abi (Öcek), kilolarından kurtulmak için mide operasyonu geçirdi ama zayıflamayı durduramaz hale geldi. Her yerinde yaralar çıktı. Sezer, ‘Benim beyin cerrahı profesör bir arkadaşım var, çağırayım sete gelsin ve sana bir baksın. Bana da bir ilaç yaptı, ne şekerim kaldı, ne bir rahatsızlığım. Adam aynı zamanda Rockefeller Ailesi’nin damadıydı, yeni ayrıldı’ dedi. Şafak’ın aradığı profesör çok geçmeden siyah zırhlı bir Mercedes’le geldi. Karavana yemekler söylendi, sohbet başladı. Adam bir ara, çantasından evrak çıkarıp, ‘Kıbrıs Havalimanı’nı yaptım, Taş Yapı’nın sahibi Emrullah’tan 32 milyon euro alacağım var’ bile dedi. 

Bir ara Yıldırım’a baktı, ‘Abi sen ölürsün. Çok yanlış yaptın’ dedi, hepimiz buz kestik. Rengi sararan Yıldırım Abi, ‘Ne yapacağım?’ deyince adam, ‘Seni bir daha ameliyat edeceğim. Şimdiye kadar 10 bin beyin ameliyatı yaptım, bir tane ex’im yok’ dedi, ardından ekibinden doktorları aradı. 

‘Şekerimi yok etti’

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Milyonların izlediği bu videoların sırrı ne? 14 Ağustos 2022 | 208 Okunma Festival konserlerine ‘telif baskını’ yok mu? 13 Ağustos 2022 | 96 Okunma Şeyma Subaşı’ya organize saldırı 11 Ağustos 2022 | 333 Okunma BOLUĞUR’UN DALKILIÇ’A TEPKİSİ ÇOK SERT OLDU! 09 Ağustos 2022 | 195 Okunma Murat Dalkılıç’ın Merve Boluğur çıkışı 07 Ağustos 2022 | 105 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar