Lüks sitedeki evini böcekler istila etti

Mesut Yar, 360’taki sohbet programında format değişikliğine gitti. ‘Mesut Yar ile Laf Çok’, eskiden konuklarını toplu olarak ağırlıyordu, bundan böyleyse tek tek... Yar’ın her konuğuyla sohbeti, hafta...

Mesut Yar, 360’taki sohbet programında format değişikliğine gitti. ‘Mesut Yar ile Laf Çok’, eskiden konuklarını toplu olarak ağırlıyordu, bundan böyleyse tek tek... Yar’ın her konuğuyla sohbeti, hafta içi 23.45’te ekrana gelecek.

Programın bu haftaki konuklarından biriyim. 14 Eylül Cuma akşamı yayınlanacak bölüm çekimleri için 360’a gittiğimde, Yusuf Güney ve Önder Açıkbaş’la karşılaştım kuliste. Güney, çekime geçince baş başa kaldığımız Açıkbaş, komşusu yüzünden Kağıthane’deki lüks bir sitedeki evini nasıl terk ettiğini anlattı:

“Site sakinleri, kedi ölüsü gibi kokan daireden şikayetçi oldu, polis geldi bir şey değişmedi. Ama pis koku gitmediği gibi, çok geçmeden böcekler istila etti evimi. Çünkü komşu dairede oturan ve montajcılık yapacak arkadaş, eve sipariş ettiği yemekleri, çöpe atmadan öylece bırakmış hep. ‘Çöp adam’ komşumun böcekleri, bir gün dairemi basınca, üzerimdeki kıyafetlerle terk ettim evimi. O koku ve böcekler yüzünden öylesine soğudum ki, dairemi kiraya vermek durumunda kaldım. Şimdilik annemde kalıyorum. Çekmeköy’deki evimin kiracısı çıkınca mecburen oraya taşınacağım.”

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
118'inci yılında Vişne Bahçesi 20 Ocak 2022 | 65 Okunma MÜSLÜM ŞARKILARI İÇİN SENFONİ SAVAŞI 18 Ocak 2022 | 108 Okunma Sosyal medya ile ABD’nin güç savaşı 16 Ocak 2022 | 76 Okunma Elçin Sangu niye kaybetti? 15 Ocak 2022 | 221 Okunma İnsanlar istediği gibi giyinmesin mi? 13 Ocak 2022 | 239 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar